Skoči na vsebino

RX-8 tunning


RebroRX8

Priporočeno sporočilo

Hehe wildcat, spojlerji so ful lahki, in ce je spojler pravilno narjen mal celo pomaga za grip pri visokih hitrostih :D No ja, mogoce pa par kilc res nebo skodlo, bom vidu al se bom odlocu za distancnike al ne :D

 

Kar se tice pa spojlerja je pa tale tud ful sexy

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hehe wildcat, spojlerji so ful lahki,...

 

kila tu, kila tam,... trust me, se zelo hitro nabere :D vidim na svoji miati ;)

 

Nad 200km/h naj bi pri?la aerodinamika do nekega takega efekta

 

exactly B)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, kaj imate s to te?o :ne vem: :D Treba je lo?iti koristno te?o od nekoristne :) Mam bistveno manj konjev kot RX-ka pa se ne sekiram zaradi teh par dodatnih kilc, ?e vedno lepo gre. Potemtakem tudi spojlerje ne bi namontirala, ki so bolj nekoristni kot distan?niki, vsaj za moje pojme. Je bolje, da vso nepotrebno kramo iz avta vr?e?, pa prtlja?nik izprazni? :D Ponavadi se tam kaj hitro nekaj kilc nabere :P

 

Tole je posredno letelo tudi na moj post. Avto kot je RX-8 je namenjena vo?nji nad omejitvami. Pri hitrej?i vo?nji pa veliko pomeni, da je avto ?imla?ji. Seveda pa je to pomembno za tiste, katerim se gre za vsako stotinko, in roko na srce, za take je bila tudi RX-8 narejena. ?e pa ima? tak avto za ?minkeranje je pa to potem druga zgodba.

 

Druga?e pa @wildcat: tvoja MX-5 je kar nekaj la?ja od RX-8.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa @wildcat: tvoja MX-5 je kar nekaj la?ja od RX-8.

 

MX-5 ?e, ja ;) moja pa ne ve? toliko :whatever: believe me.

 

Glede te?e pa... nekje je treba najdit kompromis. Lahko predela? cel avto in vr?e? ven vse kar ne rabi?, lahko pa da? ve? na komocijo in vgradi? razno razne igra?e... ali pa ostane? nekje vmes ;) Po potrebi pa?. Distan?niki so za moje pojme zanemarljivi, kar se te?e ti?e. Sploh v povezavi s tem, kar nudijo. My opinion.

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje odvisno od avta. Za nek navadn avto, distancniki najbrz dosti pomenijo, ker zelo izboljsajo lego in stabilnost avta, handling even, za serijsko sportni avto kot je rx-8 pa ne vem ce je lih neki dosti razlike. Nej pove nekdo, ki je ze izkusil distancnike na rx-8, ce je sploh kdo :D

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

http://kw-gmbh.de/de/30_Produkte/20_KW_Gew...&gruppe=all

 

Samo jaz tega nebi nikoli dajal na avto (moje mnenje).

 

 

In zakaj nebi dajal gewind na RX-8 ? Cena je pa tudi svoje poglavje..... gewinde se gibljejo okoli 500 ?, ne pa 1500 ? . Kje kak?na cenej?a vrjanta ?? Hvala vseeno za pomo? in odgovor !

 

 

Z-Z

 

Za RX-8 je izbira ogromna. Saj se avto precej uporablja v tekmovalne namene.

Ze Mazdaspeed ponuja par razlicnih kompletov.

Potem so tukaj ?e AutoExe, Feed, Re Amemiya, Tein, HKS,...

 

 

Ima? kak?ne link-e, kjer bi lahko si pogledal ponudbo ? Ker ?e se odlo?im za RX-8 (sem v fazi kupovanja) in stla?im nanjo 20", brez gewind ne bo ?lo !

 

 

Z-Z

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kaksen spletni iskalnik vpisi ta imena in bos nasel njihoves spletne strani.

 

se glede cene. Za 500 EUR kupis kaj za Clipta, toliko da lahko pokazes klapi pred lokalnim bifejem da se nekaj sveti pod blatniki. Za RX-8 se pod 2000 EUR ne dobi nic kvalitetnega.

 

 

Hvala, bom vpisal v strica Googla ! Jah, gewinde potrebujem zgolj zaradi nastavljivosti vi?ine spredaj/zadaj !

 

 

Z-Z

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zakaj nebi dajal gewind na RX-8 ? Cena je pa tudi svoje poglavje..... gewinde se gibljejo okoli 500 ?, ne pa 1500 ? . Kje kak?na cenej?a vrjanta ?? Hvala vseeno za pomo? in odgovor !

Z-Z

Ima? kak?ne link-e, kjer bi lahko si pogledal ponudbo ? Ker ?e se odlo?im za RX-8 (sem v fazi kupovanja) in stla?im nanjo 20", brez gewind ne bo ?lo !

Z-Z

 

Kvaliteta kakr?na pa?e na tak avto se pla?a. ?ungalunga izdelki so pa dosti cenej?i.

 

20" na RX-8? Optimist :lol: Brez zamere, samo ?e z 18kami je avto trd ko kamen za malo dalj?o vo?njo, z 20kami si takega avtomobila sploh ne predstavljam, ker to enostavno ni za vo?njo. Kri? bo trpel, ?util bo? zabotrebec ko ga bo? povozi (kaj ?ele na?e lepe slovenske ceste),... ?e ga bo? pa imel za fijakanje od lokala do lokala potem pa ja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kvaliteta kakr?na pa?e na tak avto se pla?a. ?ungalunga izdelki so pa dosti cenej?i.

 

20" na RX-8? Optimist :lol: Brez zamere, samo ?e z 18kami je avto trd ko kamen za malo dalj?o vo?njo, z 20kami si takega avtomobila sploh ne predstavljam, ker to enostavno ni za vo?njo. Kri? bo trpel, ?util bo? zabotrebec ko ga bo? povozi (kaj ?ele na?e lepe slovenske ceste),... ?e ga bo? pa imel za fijakanje od lokala do lokala potem pa ja.

 

 

Imel sem na prej?njem avtomobilu najprej 17" nato 18" in nazadnje 19" in o trdoti, kot jo nekateri opevajo ne dr?i. 20" imam ?e pripravljene in bodo na naslednjem avtomobilu. V izboru je tudi RX-8 (zelo visoko v izboru).... in ?e grejo v kolotek, potem sploh ni problema !

 

 

P.S. ni nobene zamere !!

 

 

Z-Z

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem na prej?njem avtomobilu najprej 17" nato 18" in nazadnje 19" in o trdoti, kot jo nekateri opevajo ne dr?i. 20" imam ?e pripravljene in bodo na naslednjem avtomobilu. V izboru je tudi RX-8 (zelo visoko v izboru).... in ?e grejo v kolotek, potem sploh ni problema !

P.S. ni nobene zamere !!

Z-Z

 

Stvar posameznika. Za moj razbolen kri? je bilo prehudo. Je pa res, da je z dobrimi gumami potem avto dobesedno zlepljen s cesto. Kak?no ?irino pa misli? dati zadaj? Pri na?em RX-8 so bile 285 zadaj in avto stoji na V. Se pravi, da pobira polovico profila (po notranjosti), ker druga polovica (zunanja) je po ravnem dobesedno v zraku.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stvar posameznika. Za moj razbolen kri? je bilo prehudo. Je pa res, da je z dobrimi gumami potem avto dobesedno zlepljen s cesto. Kak?no ?irino pa misli? dati zadaj? Pri na?em RX-8 so bile 285 zadaj in avto stoji na V. Se pravi, da pobira polovico profila (po notranjosti), ker druga polovica (zunanja) je po ravnem dobesedno v zraku.

 

 

225/30/20 spredaj in zadaj. 7,5 J in ET 45 !

 

 

Z-Z

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.