Skoči na vsebino

RX-8 tunning


RebroRX8

Priporočeno sporočilo

Yo. Kaj pravte na tole opcijo. Vzmeti H&R pri AS velenje, pa distancniki

 

vzmeti

 

distancniki

 

Distancniki se mi sicer zdijo precej dragi, glede na to da je kos zeleza vrzen na struznico, fedri se mi zdijo pa nekam poceni. Da niso kaka jajca od fedru?

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tako kakor je Nisde rekel vzmeti so itak ene bolj?ih.Glede distan?nikou pa tud, ?e jih nima? gor ti lohko kaj otrga pa zleti? tako da: Go for it :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seprav bi bla dobra varjanta da sam mal znizam avto, ker rx-8 se mi zdi da je kr visoka po defaultu :D

 

Ja to so pa mazde visoke k dan :vskalo: Ja no itak da bi bi mu sedl sploh pa takmu stroju ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzmeti so zakon, pa tud cena je normalna. Sam osebno pa ne bi daju distan?nikov gor. Enmu ga je "raznesl" in je odletu v jark na streho.

 

 

nisde tiste je razneslo ker je bil distan?nik iz 4 vijakov na 5, dokler so pa neki normalni distan?niki pa ni problema. ?epra je ?e vedno bolje dobiti feltne z druga?nim ET in ni potrebe po distan?nikih :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yo. Kaj pravte na tole opcijo. Vzmeti H&R pri AS velenje, pa distancniki

 

vzmeti

 

distancniki

 

Distancniki se mi sicer zdijo precej dragi, glede na to da je kos zeleza vrzen na struznico, fedri se mi zdijo pa nekam poceni. Da niso kaka jajca od fedru?

 

Sami smo imeli vzmeti na RX-8 od eibacha, mislim, da so na serijsko ?portno podvozje zni?ale avto ?e 35mm (po tovarni?kih podatkih), v resnici pa mislim, da okoli 2 do max 3cm! Sem pa videl avto sedaj ko ima cca 45kkm in so se malo posedle vzmeti. Poi??i v galeriji vozil na?o RX-8 in bo? videl kako zgleda.

 

Jaz na tvojem mestu nebi dajal distan?nikov na vozilo, ker niso prav lahki, in se malo pozna pri zmogljivostih in porabi. Mislim, da ?e ima distan?nik 1kg (pa ima ve?), je tako kot bi imel v prtlja?niku 10kg tovora.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Em, pri nekaterih avtih je potrebno pri nizanju tud amortizerje menjat. Bi moral tudi jst zamenjat amortizerje, ce dam gor druge vzmeti?

 

 

Odvisno za koliko misli? spustiti avto??e kaj ve? kod 40 mm je ponavadi potrebno skraj?ati hod amortizerja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej trsih amortizerju nebi niti stavu, da mi jajca razbije cez luknje :D Sej so default amortizerji cist kul pomoje, rad bi znizal predvsem zarad opticnega ucinka, sicer pa se tud tezisce avta malenkost zniza, torej kak procent efekta vsekakor je, I guess so :)

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To kar opisuje? malo vi?je se ti s temi distan?niki ne bo zgodilo.

Saj gre za testirane izdelke z TUV-om, ne za neko home made robo. V?asih so tudi fedre rezali, namesto da bi ?portnih nabavili :whatever: Kakorkoli, jaz jih vozim odkar imam svojo miato in jih ne dam za ni? na svetu. Distan?nike+vzmeti+?ir?e & dobre pnevmatike = izbolj?ava lege vozila v mojem primeru za 300% :ljubezen: Zletim iz prvega ovinka, ?e se grem z obi?no peljati kot se peljem s svojo :hohoho:

 

Amortizerje sicer ni potrebno menjati, tudi jaz jih nisem, ampak seveda: bolj?i so, bolj?a je vo?nja :)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, kaj imate s to te?o :ne vem: :D Treba je lo?iti koristno te?o od nekoristne :) Mam bistveno manj konjev kot RX-ka pa se ne sekiram zaradi teh par dodatnih kilc, ?e vedno lepo gre. Potemtakem tudi spojlerje ne bi namontirala, ki so bolj nekoristni kot distan?niki, vsaj za moje pojme. Je bolje, da vso nepotrebno kramo iz avta vr?e?, pa prtlja?nik izprazni? :D Ponavadi se tam kaj hitro nekaj kilc nabere :P

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.