Skoči na vsebino

Homologacija


Don

Priporočeno sporočilo

1. Torej, zanima me, ?e recimo homologiram "gume in podvozje" ali mi ti dve stvari zara?unajo posebej.

 

2. A je kdo mogo?e tuki k ma felge15 in gume205 s TUV-jem ki bi bil prpravlen posodit felge, tok da bi lahko homologiral zadevo?

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo jaz sem sve? iz homologacije. Zra?unajo ti mislim da posebej dal sem tam nekje okoli 70? nimam pojma (pla?evanje s kartico je jeba za take stvari, bom pa preveril, ko dobim izpisek :P ).

Ko pla?a? tam na ?altarju, se odpelje? notri, dva mehanika, ki delujeta kot da jima ni ni? jasno preverita ?tevilke na fedrih, gumah (dimenzije), feltnah (dimenzije) potem spet ?aka? ene 10 minut, da se primaje en starej?i gospod ki je "strokovnjak iz podro?ja predelav" :hohoho: ki te fehta za papirje in, da odpre? haubo (zaradi ?tevilk spet) in na koncu re?e, boste dobili po po?ti ?ez kak teden. Skratka tolk brezveze da ni vredno tega denarja, je pa vseeno ceneje kot kazen. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej, ce das avto znizat, sipe zatemnit, pa drugi lonc te pride cca 280 e?

 

S fedrami, folijo in loncem + delo te pride ?e ve? :D . Samo homologacija za te tri stvari pa okoli 90-100?.

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok eno vpra?anje.....

 

Jaz morem tudi homologacijo naredit... in sicer za H&R ki ga imam na avtu ?e 2 leti.... :P

 

Zdaj pr tej poplavi :policaj: mislim da bi blo fajn da grem naredit homologacijo za druge fedre...

 

 

Imam pa tisti oran?en list od A3M na ki je neko potrdilo za nakup al neki podobnega.... in ?tempelj od Dolinarja kateri je montiral fedre....

 

Je to dovolj??

 

Aja... pa narjeno imam optiko .. oziroma imam potrdilo ki je tudi staro 2 leti... :D

 

 

No kak je postopek torej?? Rabim ?e kaj??

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse kar rabi? ima?. Jaz sem imel fedre montirane lani novembra pa mi niso ni? te?ili, pomoje tudi tebi ne bo. Konec koncev je glavno, da so ti montirali strokovnjaki in, da si po tem ?e naredil optiko, da si se pa do sedaj vozil "nelegalno" pa ni njihov problem temve? od :policaj: (ki ti pa do sedaj niso te?ili za nazaj ti pa tudi ne bi smeli :D ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.