Skoči na vsebino

Kdaj menjati jermene ?


Priporočeno sporočilo

Yo sm lastnik mazde 323F BA ze vec kot eno leto pa me zanima kdaj priporo?ate menjavo zobatega in normalnega jermena avto ima prevozenih 177.000km pa ali ob menjavi jermenov menjam se vodno pumpo ?

Hvala za odgovore ze naprej :jupiii::D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yo sm lastnik mazde 323F BA ze vec kot eno leto pa me zanima kdaj priporo?ate menjavo zobatega in normalnega jermena avto ima prevozenih 177.000km pa ali ob menjavi jermenov menjam se vodno pumpo ?

Hvala za odgovore ze naprej :jupiii::D

 

kar zdaj na 180000 menjaj i ja obvezno se vodno pumpo,menjavle se na vsakih 90000 km :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

KRIZA <_<

Zj pa strokovn nasvet mam 180.250 km prevo?enih a je komad panika ?e pa? vozm do 181.ooo al pa 182.ooo km da mi nau lubezn du?o spustila ? ker zle lih nemorm menat bom cez kksne 2 tedna a bo drzal rabm blagoslou :D:D:D ?????????'

HVALA ZA POMO? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.