Skoči na vsebino

Varovalke za Mazdo 5 - letnik 2008


Priporočeno sporočilo

V?eraj mi je nekako uspelo skuriti varovalko za v?igalnik. Ko sem jo hotel zamenjati, sem presene?en ugotovil, da je v rezervnem kompletu popolnoma napa?na izvedba varovalke (klasi?na maxi), medtem ko ima ta Mazda nekak?no extra-mini varianto, ki je doslej ?e nisem videl (na sliki je na levi navadna mini varovalka, na desni pa moja - pa ne gledat barv, ker nista iste ampera?e :D ).

 

Objavljena slika

 

Smola je ?e ta, da teh varovalk ne dobim nikjer na na?em koncu (idrijsko-cerkljanska), na servisu (ki ni tako blizu) pa jih baje imajo, pravijo pa tudi, da jih v prosti prodaji ni, saj gre za originalni nadomestni del. Za prvo silo sem nekako vtaknil noter mini varovalko, ki pa je seveda predolga in stoji nekako "?lampasto" sramezljiv .

 

Kje pa vi kupujete take varovalke?

Zaradi var?evanja z elektroni smo odstranili preostali del va?ega podpisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si morda preveril na pummpi?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si morda preveril na pummpi?

 

Seveda.. vse pumpe v okolici in vse trgovine z avtodeli, ki jih poznam... pa so me vsi prav zabodeno gledali, ?e?, kje si pa "tole" dobil :D

Zaradi var?evanja z elektroni smo odstranili preostali del va?ega podpisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi dej gleda varovalka malo ven!

Kaj pa ?e to varovalko- odre?e? nogice in jo malo pobrusi??

 

Sory sem pa? tak da bi inproviziral <_<

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi dej gleda varovalka malo ven!

Kaj pa ?e to varovalko- odre?e? nogice in jo malo pobrusi??

 

Sory sem pa? tak da bi inproviziral <_<

 

Hehe, tudi sam sem rad "sam svoj mojster", vendar v tem primeru ne gre, saj sta gabaritno gledano ohi?ji enako veliki, pri originalni varovalki pa elektri?ni kontakt zagotavlja ravno stranski del obeh priklju?kov, katerih pa pri mini varovalki ni - ?e pobrusim plastiko, bo torej preozka.

 

Sicer pa ni kake hude panike - trenutno vstavljena varovalka opravlja svojo funkcijo kljub ?lampastemu izgledu, v sredo pa se bom pa? zapeljal do Kranja in nabavil desetletno zalogo, pa bo :D .

 

Zanimalo me je le, ?e ima ?e kdo podobne te?ave in ?e se razen na uradnih servisih takih varovalk res ne da kupiti.

Zaradi var?evanja z elektroni smo odstranili preostali del va?ega podpisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se lahko da dobiti kak?ne oznake/tip telih varovalk pa bom ?el pogledat ?e jih res nimajo v standardnih ?tacunah z avtodeli.

 

Nekaj dni sem bil na po?itnicah, zato se ogla?am ?ele zdajle...

Kake posebne oznake na varovalkah ni - z zgornje strani je ozna?ena samo ampera?a. Tudi na internetu jih nisem na?el nikjer. Kar me je pa sploh presenetilo, pa je to, da jih niti na servisu nimajo (kljub temu, da so mi po telefonu povedali, da jih imajo in sem se nala?? zato peljal v Kranj :huh: ) in da jih sploh ni mogo?e dobiti. Pravijo, da so to tovarni?ke varovalke, in da namesto teh tudi na servisu vgrajujejo kar mini izvedbo, ?eprav "?trli ven".

 

Hm... toliko o na?ih servisih.

Zaradi var?evanja z elektroni smo odstranili preostali del va?ega podpisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kdo se zdej tu z nas norca dela?? :huh::vskalo::dudek:

?e nas bojo dolg tkole zajebaval, bom razmislu o vo?nji na ?iht in trgovin z biciklom.

 

Sicer pa bi se lahko nekdo pri nas spomnu, pa za?el delat kopije originalov teh varovalk, ?e jih nikjer ni za dobit :whatever:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Cao

 

Se bom kar tukaj sposodil temo,.... no zadnje dni ko je zunaj mraz in je v avtu potreba po toplemu sedezu je nastal nasledni problem. Pri moji Mazdi 6 mi voznikov sedez ne greje medtem ko sovoznikov deluje povsem normalno, je kriva kaksna varovalka al je slo enostavno gretje v tri krasne,... prosim za pomoc.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

stara 6k ima samo take varovalke - drugace pa imas v desnem stolpcu 3 x SPARE -rezervne (vsaj 6ka jih ma)

 

Tapos ma te varovalke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.