Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

LP

 

Imam mazdo 626 letnik 2000. Pri kateri mi je po?ila cev od klime, aluminjasta kak?en cm premera pri nosilcu te cevi. <_< Verjetno ker je nosilec jeklen cev pa alu je oksidirala so pa vidni tudi znaki oksidacije okoli

nosilca. Je pa za sprednjo desno lucjo zelen made? in klime ni slo napolnit tako da je verjento to krivo.

pozanimal sem se pri mazda servisu za to cev kjer pa pride 100e ?zmeden? brez monta?e kar s emi zdi zelo dosti za navadno alu cev. Tako da ce ma kdo podobne izkusnje ali pa ce kdo ve kje dobit taksno cenejso ali rabljeno?

 

se slika zau bolse nisem naseu kjer bi bila vidna ta cev.Je pa cev speljana iz tega valja pred hladilnikom na sliki. Objavljena slika

 

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp

 

 

Se zahvaljujem za info.Bom se malce pocakal ce bi kje blizje kaj nasel ker sem iz mb ce nebo slo drugac pa om seu tja. Samo vinjeto se nabavim :D

 

evo se slike te cevi ce jo ima kdo za prodat iz kaksne karambolirane mazde ali pa ce ma kdo kako podobno izkusnjo kako je odpravil tezavo. Vse info dobrodosle.

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.