Skoči na vsebino

Na koliko oceniti mazdo 6 in potem prodati?


smash

Priporočeno sporočilo

Pri?el je ?as, ko bom moral prodati mazdo 6 136KM diesel (ro?ni menjalnik), letnik 2004 December. Kilometrov ima nekaj ?ez 150000 (moram ?e to?no pogledati). Kupil sem jo 2 leti nazaj za 11000?. Avto je bil pripeljan iz italije ter prodajan v sloveniji v neki avtohi?i. Naredil sem velik servis, od takrat ?e vsako leto zamenjal vse filtre. Z njo ni bilo ?isto nobenih te?av, avto je bomba (najbolj?i avto do sedaj), prisiljen pa sem v menjavo zaradi nakupa enoprostorca.

 

Sedaj me pa zanima, kako se lotiti prodaje, ker namre? tega nisem ?e nikoli po?el. Najprej je verjetno treba dobiti neko primerno ceno in zato sem pogledal na avtonet, kjer se take zadeve prodajajo od 8000-9000?. Kako sploh postaviti tapravo ceno?

 

Je potem bolje, da dam kje kak privat oglas ali naj stopim do kak?ne avtohi?e? Se mi zdi, da tam nebi pri?el dobro ?ez, saj imajo verjetno v mislih nek zaslu?ek, in mi zato nebi ponudili veliko.

 

Kaj svetujete? Mogo?e pa poznate koga, ki bi jo celo kupil. Z prodajo se zaenkrat ne mudi, je pa v na?rtu do poletja.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neko predstavo o ceni ?e mora? imeti...

 

potem pa nastavi neko ceno, daj oglas, pa bo? videl odziv... ?e bo odziv preslab, pa? zni?a? ceno,

?e pa ti bo ?lo na tesno pa ti bodo v avtohi?i not vzeli avto za kakih 5 jurjev... zato se v vsakem primeru spla?a probat prodat za kakih 9k EUR, pa ?e pride pravi kupec, spusti? ceno ...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.