Skoči na vsebino

Mazda 626 2.0 Te


Matko

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem mazdoljubcem.

 

?e nekaj ?asa sanjam o Mazdi 6, ampak po premisleku sem ugotovil, da sem ?e malo prekratek, zapufat se mi pa ni v?e?.

 

Torej sem na?el Mazdo 626, 2.0 TE, letnik 2000, 85.000 prevo?enih, na?eloma ima vse, servisna knjiga, za 2 mio.

 

Prosim za va?e mnenje, ali je to dobra ponudba. No seveda bi si jo ?el ?e enkrat ogledat z mehanikom.

 

Hvala.

 

 

Aja, trenutno sem kar zelo zadovoljen lastnik Carisme, ampak ma ?e revca 7 let (saj vem, prav dosti ne bom pridobil, ampak tudi dopla?al bi samo 800 k)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ma res toliko prevozenih km potem se splaca. najbolje ti je, da gres na en servis z stevilko sasije in ti pogledajo tocne podatke o avtu. ce je bil razbit in podobno... to ti naredijo na vsakem servisu. recimo v gama centru ti bodo sigurno. jst mam 626 2.0 97 letnik z 180.000 pa dela ko sus! tako, da ti kr priporocam nakup....

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z avtom prakti?no nima kej bit narobe, jaz mam zdej skor en mesec Mazdo 626 2,0GT pa sm zlo zadovoljn kar se ti?e glede vo?nje in performans,ti vsekakor priporo?am. Sicer moja ma 174000 km, je pa tud 2000 letnik,sam je pa bil avto servisiran na 15000,tko da me kilometrina ne moti. Vsekakor priporo?am

Mazda 626GT ------> Flying M on the GO!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.