Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Tudi na moji CX 30 delujejo ogledala v redu kot prvi dan, pa so tudi v uporabi skozi, tako pozimi kot poleti kot v dežju... Je pa njegov primer prvi, za katerega sem sploh slišal za CX 30, da ima problem z ogledalom.
-
Meni pa zanimivo, po več kot štirih letih od nakupa, ogledala še vedno delajo brez problema, pa imam od začetka vklopljeno funkcijo avtomatskega zapiranja ogledal. Mi je pa po enem letu crknila ključavnica na prtljažnih vratih. Aja, pa v avtomatskem menjalniku mi je shodila Lock-up sklopka, tako, da so mi tik pred potekom garancije morali zamenjati cel nov menjalnik. Heh, malenkost...
-
Meni pa daaaleč najtežja doslej v moji žičnati karieri.
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)
- Ni prijavljenih registriranih uporabnikov