Skoči na vsebino

Klima Xedos 9


Priporočeno sporočilo

Ene dva tedna nazaj sem opazu da mi klima ne hladi (to ?e takrat ko je blo ?e mal bl toplo zunej :D ).

Ta teden mi je kolega nafilov klimo in dodal barvo. Dons pa mi je dal lu?ko (UV se mi zdi) in o?ala, da pogledam ?e kje pu??a.

 

In edino spredaj pred kilerjem oz. uparjalnikom je ena posodica- pomoje rezervoar za plin in je ?ist rumena od barve.

 

Vpra?anje: A se da to kej zalotat al je najbol? novo? (pa nova original na internetu cca 230? :( )

 

Ozirama ?e ima kdo doma kak?no? :ne vem:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ene dva tedna nazaj sem opazu da mi klima ne hladi (to ?e takrat ko je blo ?e mal bl toplo zunej :D ).

Ta teden mi je kolega nafilov klimo in dodal barvo. Dons pa mi je dal lu?ko (UV se mi zdi) in o?ala, da pogledam ?e kje pu??a.

 

In edino spredaj pred kilerjem oz. uparjalnikom je ena posodica- pomoje rezervoar za plin in je ?ist rumena od barve.

 

Vpra?anje: A se da to kej zalotat al je najbol? novo? (pa nova original na internetu cca 230? :( )

 

Ozirama ?e ima kdo doma kak?no? :ne vem:

 

Ojla ..

Nevem tocno kako izgleda, ce je priblizno tako:

Objavljena slika

 

je cena okrog 40?. Je pa tole su?ilni filter, ki ga je priporocljivo menjati, za novega.

 

Oblike so podobne, razlikujejo se samo po prikljuckih.

 

Tako pa izgleda za Avdija, samo za primerjavo o prikljuckih:

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

?eprou bi lohk povedu v temi "Pohvalite se" bom tuki povedu:

Klima je popravljena! :bravo:

 

So mi namontiral en drug filter (su?ilec) plina - mal predelal cevi pa je ?lo.

Pomoje ene pol cenej? kot original, pa vseen skupi z delom 250? :( Ampak va?n da sm prpravljen na poletje :D

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.