Skoči na vsebino

Gps


David

Priporočeno sporočilo

?e v nekaj postih sem opazil uporabo GPS sistemov med foruma?i....

 

 

Zdej me pa kej ve? zanima..... Mogo?e si ga pa tudi sam omislim..... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok ok sem mislu ?ist nasplo?no...cena, uporabnost.......kako dejansko vam pride prav....

 

 

Jest osebno poznam garmina..... Tako da dejte kak?no mnenje kaj je dobro met kaj ne....bla b la bla.......ok??? :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam pa GARMIN BT10 v kombinaciji z dlan?nikom POCKET LOOX 720 in nokio 6600. Na dlan?niku uporabljam garminov program iQue, telefonu pa oziexplorer. Je pa najbolj?e ?e uprabljam garminove programe, ker delujejo turn by turn in mi sploh ni treba gledat na zaslon, pa pridem do cilja. Pripelje ta pa kamor ho?e?, res da v?asih malo "zabluzi", samo to traja kako sekundo, dve. :D:D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam pa GARMIN BT10 v kombinaciji z dlan?nikom POCKET LOOX 720 in nokio 6600. Na dlan?niku uporabljam garminov program iQue, telefonu pa oziexplorer. Je pa najbolj?e ?e uprabljam garminove programe, ker delujejo turn by turn in mi sploh ni treba gledat na zaslon, pa pridem do cilja. Pripelje ta pa kamor ho?e?, res da v?asih malo "zabluzi", samo to traja kako sekundo, dve. :D:D:D

Ej to mi bo? enkrat pokazal.....bi se dalo???

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha...kaka je pa kej cena???

Cena? Pred nekaj ?asa sem ga zagledal v eni trgovini v City Parku v Lj za nekaj ?ez 300.000,00 SIT. Se mi pa zdi, da ga ne prodajajo ve?, ker je ?e kar stara zadeva.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej to mi bo? enkrat pokazal.....bi se dalo???

 

 

LP daVid

Ni blema. Cena gps sprejemnika je okrog 41 ksit, telefon ve? koliko stane, dlan?nik pa tud ni pocen. :angry::angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok dlan?nik mam palma tungsten t1 ki mislim da je kompatibilen...in motorolo V600 ki upam da je tudi....sam sem pa useeno mislil da so dra?ji.....

 

Torej ob prvi priliki pridem pre?ekirat to zadevo.... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imata oba BT povezavo? ?e jo imata si poberi z neta kak GPS program za tungsten in motorolo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja...imata oba BT povezavo.......torej kateri GPS sprejemnik mi priporo?a?.....istega kot tvoj??

 

 

Sam tvoj garmin je sam umesnik...nima svojega ekrana oziroma displeja.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?erej sem imel mo?nost sprovat GPS od motorole.....oziroma je motorolin telefon nadgrajen s softwerom za GPS.....Dosti prakti?na zadeva.....:)))

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa rabi? ?e mobitel?????

A ni zadosti da si samo kupi? GPS sprejemnik za dlan?nika?

 

Lp,andraz

To je bil motorolin telefon z ?e ugrajenim GPS-om....... :P

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.