Skoči na vsebino

Aktivnost prijavljenih


komar

Priporočeno sporočilo

David se cisto strinjam.

Dal si mi idejo B) .

Lahko bi( vidim da nekateri znate s programom napravit super letake)napravili letak ga dali na forum da bi si ga lahko downloadal,nato pa sprintal in razdelili vsak v svojem kraju :rolleyes:.

Kako se vam zdi moj predlog?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 248
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

David se cisto strinjam.

Dal si mi idejo B) .

Lahko bi( vidim da nekateri znate s programom napravit super letake)napravili letak ga dali na forum da bi si ga lahko downloadal,nato pa sprintal in razdelili vsak v svojem kraju  :rolleyes:.

Kako se vam zdi moj predlog?

Sej to smo ?e omenli...sam kot se spovnem ni bilo neke zainteresiranosti....sicer pa Klik tukej....pa pride? do letaka ki ga je KAAlman ustvaru....pol pa sam printej....

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David sorry za ukradeno idejo. Nisem vedu da si to ze predlagal.

Tisti letak od KAAlmana je super,tko da bom sel na delo.

Hvala, lp.

Ej n? se sekirat....ve? nas je bolj?e je...... :P

 

 

Zdej pa delat te letake..... :D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa zadeva......Kaj bo to dala Wildcat tiskat....al kako s tem??? Ker za printat gre barve ful.....tako da za ve? kot 10 kom lih nimam trenutno.... <_<

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragi moji!

 

Letaki so gotovi :D

 

In moram priznati, da so ful dobri!

 

1000 kos imam na zalogi. Kaj bo ostalo od nedelje, lahko po?ljem ?e kdo ?eli, pa ?e bom dobre volje :whatever:

Sicer pa bi raje videla da pridete po njih v SG, da se tudi spoznamo. ;)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu super! Me prav zanima kako zgleda. Z Viragem po vsej verjetnosti ne bova mogla prit v SG :( Jaz sem odvisen od njega, on pa od faksa in izpitov :( . Bi lepo prosil ?e bi se dalo kak izvod zame shranit :unsure: .

kurblaj skutera :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Danes sem bil ?e pridn razdelil 50 letakov v Centru Maribora pa ?e jih imam doma 40 vendar bi ?e jih rabil... Noge me tak bolijo da mi bodo vstran padle te?ko je najt Mazde...!  :D

ti pa si zaslu?i? ?astni znak mazde - za po?rtvovalnost in zavzetost

(kot pri tabornikih) :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo opazil koliko nas je danes na forumu? :D

 

Bravo bravo. :lol:

Evo o?itno letaki delujejo....ah kaki letaki...virage...poglej kolk postov je blo u 2 dneh zalimanih tle gor.....hihhihi :D

 

 

LP dAVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo opazil koliko nas je danes na forumu?  :D

 

Bravo bravo.  :lol:

Evo o?itno letaki delujejo....ah kaki letaki...virage...poglej kolk postov je blo u 2 dneh zalimanih tle gor.....hihhihi :D

 

 

LP dAVid

Saj to je to, kar der?i tak forum pri ?ivljenju - pol pa pride en Kyuss - pa ti zate?i ve?er in te mine do postanja - pol pa forum po?asi krepne! :blink:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo opazil koliko nas je danes na forumu?  :D

 

Bravo bravo.  :lol:

Evo o?itno letaki delujejo....ah kaki letaki...virage...poglej kolk postov je blo u 2 dneh zalimanih tle gor.....hihhihi :D

 

 

LP dAVid

Saj to je to, kar der?i tak forum pri ?ivljenju - pol pa pride en Kyuss - pa ti zate?i ve?er in te mine do postanja - pol pa forum po?asi krepne! :blink:
Ah Tomi....doesn't matter......chill out.......Forum pa more ?ivet... :D:D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.