Skoči na vsebino

Aktivnost prijavljenih


komar

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 248
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Guest BrainLess

OK....jest bi RAD NALEEEPKOOOOOO!!!!!    <_<

 

 

LP daVid

Lahko po?aka? kak teden ???? <_<<_<

 

Pa ?e opozorilo, drugim, ki jih bodisi menjate ali pa postrani lepite, ?e ste previdni na cesti prosim bodite ?e pri lepljenju nalepk. Ker izdelava 1 nalepke ni 5 minut dela ampak konkretno ve?(samo rezanje na stroju je 4 minue + potem ro?no delo 10-12 minut). jaz pa nimam tolko preve? ?asa, da bi naredil 100 nalepk, potem pa bi, recimo 10 le teh vrgli v smeti. :(:( Saj ni problem v izdelavi, sam mi je pa skrajno neumno, da nekaj nardi?, se potrudi?, dostavi? na sre?anje v MS, potem pa bere? , kako jo je nekdo zamenjal in ali postrani nalepil. :unsure::unsure:

Verjemi da nisem zanala?? po?evno nalepo, ker mislim da ni junaka ki bi hotel imet po?evno zalepljeno nalepko na avtu......

 

Glede truda svaka ti ?ast, samo iz besed sem razbral da ti ni glih do teh nalepk.... pa jih dajte naret po naru?ilu, glede ?tevila se topic odpre pa jih pol posameznik kupi, kolko jih je pa? naro?il!

 

Pa nebo slabe volje glede truda!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK....jest bi RAD NALEEEPKOOOOOO!!!!!    <_<

 

 

LP daVid

Lahko po?aka? kak teden ???? <_<<_<

 

Pa ?e opozorilo, drugim, ki jih bodisi menjate ali pa postrani lepite, ?e ste previdni na cesti prosim bodite ?e pri lepljenju nalepk. Ker izdelava 1 nalepke ni 5 minut dela ampak konkretno ve?(samo rezanje na stroju je 4 minue + potem ro?no delo 10-12 minut). jaz pa nimam tolko preve? ?asa, da bi naredil 100 nalepk, potem pa bi, recimo 10 le teh vrgli v smeti. :(:( Saj ni problem v izdelavi, sam mi je pa skrajno neumno, da nekaj nardi?, se potrudi?, dostavi? na sre?anje v MS, potem pa bere? , kako jo je nekdo zamenjal in ali postrani nalepil. :unsure::unsure:

Verjemi da nisem zanala?? po?evno nalepo, ker mislim da ni junaka ki bi hotel imet po?evno zalepljeno nalepko na avtu......

 

Glede truda svaka ti ?ast, samo iz besed sem razbral da ti ni glih do teh nalepk.... pa jih dajte naret po naru?ilu, glede ?tevila se topic odpre pa jih pol posameznik kupi, kolko jih je pa? naro?il!

 

Pa nebo slabe volje glede truda!

Se strinjam.........mislim da bo tako najla?je nardit zadevo.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se na?a mnenja miceno razhajajo.

Meni se zdi, da je zelo pohvalno, ?e je nekdo pripravljen nekaj naredit za dobro vseh (YavarYe za nas-?lane foruma) in je povsem razumljivo, da mu ni vseeno za njegov trud in vlo?eno delo.

Ni prav, da se vse kupi in pla?a-v?asih je hudi?evo dober ob?utek, ?e nekdo zate nekaj naredi ali ti kaj podari, pa ?e je ?e tak?na malenkost-vsega se pa vseeno NE MORE pla?at!

Bilo bi bolje, ?e bi vsak ?lan foruma razmislil, kaj lahko naredi za ostale ?lane in si tako in druga?e pomagamo, druga?e bo ta forum postal pa? ?e samo en forum (in teh je ve? kot dovolj na netu)!

No, mogo?e pa se motim?!

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se na?a mnenja miceno razhajajo.

Meni se zdi, da je zelo pohvalno, ?e je nekdo pripravljen nekaj naredit za dobro vseh (YavarYe za nas-?lane foruma) in je povsem razumljivo, da mu ni vseeno za njegov trud in vlo?eno delo.

Ni prav, da se vse kupi in pla?a-v?asih je hudi?evo dober ob?utek, ?e nekdo zate nekaj naredi ali ti kaj podari, pa ?e je ?e tak?na malenkost-vsega se pa vseeno NE MORE pla?at!

Bilo bi bolje, ?e bi vsak ?lan foruma razmislil, kaj lahko naredi za ostale ?lane in si tako in druga?e pomagamo, druga?e bo ta forum postal pa? ?e samo en forum (in teh je ve? kot dovolj na netu)!

No, mogo?e pa se motim?!

 

Papa, Tomi

Se strinjam. Jaz bom nalepko od YavarYe skrajno previdno nalepil ;) ...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok tomi....se strinjam s tabo.....evo jest lahko kak?en hud cocktail ponudim..... :D:D

 

 

LP daVid

Saj vem, da v?asih oba rada bluziva, ampak tukaj komentar ni potreben. <_<

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

komar tud jest se strinjam s tabo. ?lovk bi reku d bi postal k ena velka dru?ina :D

to mi je kr u?e?...?e razmi?lam kaj bi se dal narest kot dobro temu forumu oz. njegovim ?lanom.

 

LP, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, saj ste ?e mladi - o vrednotah v ?ivljenju se boste ?e veliko nau?ili!

To je bilo dobromi?ljeno, da ne bo kdo sedaj jezen... :D

 

Papa, Tomi

 

 

P.S.: Dru?ina pa je najvi?ja vrednota (in pa prijatelji, ?e jih ima?)!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre se mi za $$$, verjamem in vem, da nalepko nalepit ni enostavno, samo kaj pa ?e bi bil problem dobit nalepke ali pa bi jo celo drago pla?al, bi potem bolj pazili kako jo nalepite?? Mogo?e bi bilo prav povedat kako enostavno se da pomagat pri lepljenju nalepk. Recimo ena taka stvar je da si recimo potegne? ?rto z alkoholnim flomastrom in potem nalepi? ob ?rti, druga stvar je da povr?ino na katero lepi? prej navla?i? z vodo in potem lahko nalepko premika? kakorkoli ho?e?, samo pa je potrewbno potem malo dlje po?akaz, da se ?rke prilepijo in da odstrani? transfer(folija ki je ?ez nalepko).Najbolj enostvna pa je varijanta s ?rto, ki jo tudi sam najve?krat uporabljam in na koncu ?rto pobri?em za alkoholom(?e sre?a da ne pijem :lol: ).

 

Pa to da mi ni do nalepk ni res, ?e bi blo to res se jih nebi niti lotil delat in jih nebi delal !

Nalepka ni samo napi?e?, odre?e? in odstrani? odve?en materijal, je treba tudi imeti program+znanje, stroj za rezanje in materijal.Vsega tega pa ne dobim v trgovini za vogalom, ?eprav bi v?asih prav pri?lo. Pa na forum sem ?e dal anketo, smo ni po?ela kakih rezultatov in predlogov :( . Zakaj ??

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

komar tud jest se strinjam s tabo. ?lovk bi reku d bi postal k ena velka dru?ina :D

to mi je kr u?e?...?e razmi?lam kaj bi se dal narest kot dobro temu forumu oz. njegovim ?lanom.

 

LP, Rejc

Saj ni potrebno ni? razmi?ljat, samo takrat ko te bomo rabli bo? pa takoj pripravljen prisko?it na pomo? (vsak po svojih mo?eh). ;)

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Sorry YavarYe, mogo?e se je grdo sli?alo - ta post od mene!

Ampak sploh nisem tak slabo mislil!

Zlo cenim tvojo pripravljenost pomagat, pa ?as in trud ki si ga reskiral za nas!

Pa tud svaka ti ?ast za izdelavo nalepke ki je res profesionalno nareta!

 

Tisto z vodo pa si bom zapomnil - dobra finta (sam se nebi spomnil)!

 

Upam da bo? (?e se bomo dobli v avstriji) vseeno tolko dober in mi odstopil ?e eno, pa ?e da mi jo nalepi? te bom prosil, ma? pa obljubljeno pivo (al kaj pa? pije?)!

 

Pa brez zamere!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da delam za Merit.....Havano ?astim jast....... :D

 

Sicer sem pa na terenu...tako just join me.,...sicer vam pa na prvem sre?anju zme?am kej dobrega..... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa za ?oferje seveda brez alk!

 

Tak?nega bi pa ?e jaz ?luknil... :D

Jaz pa ?astim.....nimam kaj.....bom samo kaj dobil - tokrat - hehehe :P

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne booo te poknilo....tebe milkshake caka....Tvoji ?eni bom pa neki "special just for her taste" naredu.....pa bo ona poknjena domov pri?la.... :D:D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vsa ?ast vama s Komarjem ... vaju je ?e kar te?ko dohitevat. :D

hihih bi rekli italiani....."piu veloce della luce"......in ?e RES je!!!

 

 

Tomi trikrat plosk plosk zate....ki ti uspe mi sledit.....:))))

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni edini, ki uspe sledit ... nas je ve? s prakso tule. :D

 

?e bi vam pokazal en forum, kjer ima recimo kaka tema po 1500 in ve? strani, v povpre?ju pa okrog 100 in uporabniki po 10.000 in ve? sporo?il, pol bi ?ele videli kaj pomeni slediti debatam. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
    • Za kaj jih rabiš? Za višjo premijo pri zavarovanju.   Resno, to se tudi jaz sprašujem. Imam Mazdo BT-50. Kar je ta avto do zdaj prevlekel, ni noben na tem forumu. In nikoli ni zmanjkalo moči, čeprav ima "samo" 105 kW. Imeli smo Mazdo 5. Enoprostorec s sedmimi sedeži. Ravno tako "samo" 105 kW. Pa je bilo dovolj moči za normalno vožnjo tudi, ko smo šli na počitnice in smo s seboj vlekli 1300 kg težko počitniško prikolico, v avtu pa nas je sedelo sedem. In me res zanima, zakaj rabite 150 kW za eno povprečno pet sedežno vozilo, ki (najverjetneje) niti vlečne kljuke nima...
    • ampak roko na srce... samo potrošni materjal, ki pač spada k vzdrževanju avta... nimaš kej avto neki stane, razen @dvorjan EV, kjer ne rabiš servisirat, samo v graben zapelješ, ko je nekaj narobe. Do takrat, ko bo nekaj narobe pa samo upaš, da bo čim dlje šel. 😄     ps. ne me preveč resmo jemat, ker je samo mal heca. 😜
    • Na zdaj ga pa konkretno biksaš. Exeo, če se ne motim ne obstaja že več kot desetletje. Kot drugo pa sploh ne sodi v ta segment, ampak enega nižje. Tam kjer so VW Jetta/VW Golf variant, Škoda Octavia, Audi A4, Mazda 3 limo itd.
    • Nisu sve budale iste...neke su diplomirane. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.