Skoči na vsebino

Temnitev in zakoni


dzoko23

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

imam mazdo 2 in bi rad zatemnil sipe. Vem da je ze bilo odprtih podobnih tem samo sprasujem, ker so vecinoma stare (oz. se zakoni prepogosto menjajo), ce mi lahk pomagate kdo po vasem osebnem mnenju in izkusnjah najbolje opravlja temnitev, kako je trenutno z zakonom?

 

zanima me se za tist trak (10 al 12cm nwm tocno) za zascito proti soncu a je lahk tud kake druge barve al samo crne?

 

ful hvala za odgovore,

 

lp. M

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D bok,temni se lahko po 1.1.2008 samo zadnja stekla ne vec potniskiga in sopotniskiga,trak pa je lahko bilo kere barve spredaj je pa zakonsko doloceno max 12 cm se mi zdi(ne me drzat za besedo) in ta trak ne rabi homologacije,v mariborskem koncu je najboljsi lesnik(foliatec),pa tudi lumark ni slab meni je vse naredo vedno v redu eni ga pa sinfajo za ljubljanski konec pa ti bodo drugi povedali :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Na Krtini ma? Dr. Glassa, res mojster, nam temnil ?e ve? vozil pa ?e faca je zraven :) Se loh kr nasmeje? ob pogovoru z njim. Druga?e pa lima tudi kombija od Pacienta itd., tako da ve kaj dela

 

http://www.temnenjestekel.net/v2/

 

pa nimam ni? od tega, ?e ga priporo?im, se sam zadovoljna stranka ;)

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.