Skoči na vsebino

program za snemanje


madmax

Priporočeno sporočilo

Ker vas je tuki gor kr neki ra?unalni?kih maherjev me zanima kak?en program mi svetujete oz sami uporabljate za snemanje preko webcama?

Zadeva je namre? slede?a...rad bi posnel kaj po?ne oz kaj se ?ez dan ko me ni dogaja z psom (sumim da mu sosed nagaja itd...). Vse skupaj pa sem si zamislil nenako takole (?im bolj preprosto).....webcam bi skril na primerno mesto in ga preko usb povezal na star comp...rabil pa bi dober program ki bi mi vse posneto shranjeval in mi tudi omogo?al da to naknadno pregledujem (super bi bilo tudi ?e bi imel mo?nost bele?it datum in uro)...torej kater program mi priporo?ate?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.