Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • En kniping s spodnje strani gor, da ga ne bo videti in bo vse lepo na mestu...
    • In kaj je problem s konjenico?   Naša Mazda 5 je imela 105 kW, pa smo naredili 360.000 km - sedem potnikov in velikokrat še kamp-prikolica zadaj, pa je v Rebrnice zvleklo s 100 km/h. Taka konjenica je za ta avto nadpovprečna in povprečen uporabnik ne bo uporabil niti 3/4 tega, kar motor ponuja... Mislim, v Rebrnice zvleč sedem potnikov in kamp-prikolico s 1300 kg s hitrostjo 100 km/h - ja kaj bi pa še radi?
    • Mi je pa zanimivo, kako je voznik preživel s to konjenico pod haubo in toliko km... 😋
    • Lušten wikend je za mano.
    • Zbil zajca Sprva sem bil prepričan, da moji M3 ni nič, potem pa naslednje jutri videl, da štrli sprednja maska. Z rahlim potiskom se je lepo vsedla nazaj (na "klik"), razen tik ob sprednji levi gumi... Se bojim, da je kaj utrgano, ker noče "skočiti" nazaj... Ni mi pa za tako "malenkost" za iti h kleparju, ker se skoraj ne opazi.    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.