Skoči na vsebino

kok vam gre 2.0 ditd


hitman

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav vsem!

 

Sem ?isto sve? Mazdin voznik. Vsi tak hvalijo te Mazde, da sem si reku, da morm res ?e jaz poskusit.

Kupil sem 323f Ditd 16v, 01 letnik (100 HP) zdej, ko sem ga pa mal bolje spoznal se mi pa zdi, da nikakor ne gre dovolj za te konje, da je torej nekaj narobe. Zanima me kolk gre kej drugim.

A se fejst pozna ko se turbina vklopi, ker pr mojem sploh ni nekega sunka, kot sem pri?akoval, pospe?evanje je skor ves ?as zvezno.

Se mi pa zdi zlo ?udn, da vle?e ?e tud do skor 5K obratov, kar za dizla ni neki obi?ajno.

No uglavnem mislim , da je z mojo ma?inco neki narobe, sem probu odklopit luftmengemesser pa se mal pelat pa se ni opazl, da bi avto majn potegnu....kaj mislte bi se to mogl poznat? (pr Vw je namrec to nacin, da vidis ce je neki s pretokom narobe).

Kolk je kon?na pr va?ih?

Super bi blo ?e je ker mogo?e iz okolice Celja (al pa vsaj ne predale?), da bi me mogo?e celo malo peljal za primerjavo.

 

Hvala vam za odgovore...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mojem Premacy-ju se to?no ?uti,ko se vklopi turbina, to je tam nekje nad 2500 obratov;po ?tevcu se da po ravnini komot peljat 180 km/h...tvoj bi moral iti nekaj podobnega. Je pa res da kr dobro vle?e tudi v vi?je obrate, vendar nad 4200 obratov nima ve? mo?i,?eprav bi se ?e vrtel....

Jaz sem ?el na meritev pri RSRu in mam 106.4 KM....mogo?e pa je tvoj DiTD zamorjen,?e si ga kupil od kak?nega starej?ega lastnika.

Grem pa jaz v ?etrtek popoldan mimo Celja,ko se vra?am domov...lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda mislim resno...mislim,da bom nekje med 16-17 uro ?el mimo;po?lji mi pod privat telefonsko in te rufnem ko bom v bli?ini....

Ma? idejo, kje bi se lahko dobla??

lp

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

@geronimo-za ?ip tuning se je najbolj?e oglasiti pri RSRu ali pa Senici;oba imasta valje in ti lahko izmerita koliko KM si v resnici pridobil;kak?nega tuning boxa ne priporo?am.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.