Skoči na vsebino

mehankar mi pokvaril mazdo


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 53
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

khm... ali je menjal glavni jermen(zobati) ?

da ni slu?ajno zamaknil za kak?en zob... simptomi so lahko tudi taki kot jih opisuje? ti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm... ali je menjal glavni jermen(zobati) ?

da ni slu?ajno zamaknil za kak?en zob... simptomi so lahko tudi taki kot jih opisuje? ti...

je menjal zobati jermen, ja. Moram pa ?e povedat, da ima ?lovek po?kodovane prste ter v delavnice enga vajenca- tak da obstaja mo?nost da je ves del opravil vajenc :rolleyes:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je precej dela, da mi kak mehankar pregleda (?e je faljena faza)?

mislim da ne...ce sem prav razumel sta na unem sklopu dve to?ki ki bi morali biti skupaj....pismo ne znam napisat kar mislim...v glavnem naj bi bilo vidno....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da ne...ce sem prav razumel sta na unem sklopu dve to?ki ki bi morali biti skupaj....pismo ne znam napisat kar mislim...v glavnem naj bi bilo vidno....

pismo, danes moram dobit enga ki bi mi pogledal :rolleyes:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pismo, danes moram dobit enga ki bi mi pogledal :rolleyes:

ej njokko...zakaj ne gres na amzs tam so vedno mehaniki na razpolago...pa naj ti oni pogledajo...al pa pelji direkt na srevis....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pismo, danes moram dobit enga ki bi mi pogledal :rolleyes:

Sem opazila kaj te mu?i...moje mnenje je, da odpelje? avto na Gammo...sploh, ?e si kje blizu pa samo tko za info pojdi tja osebno in do ?efa servisa...pa ti bo sigurno avto pregledal in povedal kaj je narobe. Je res zelo korektna in vredu persona. Ti pa mu lepo povej kaj se ti je zgodilo.

Pa sploh niso tako dragi ve?, pa ?e si mlad pa to se vedno najde ?e kak?en popust :)

 

?e te pa ?e kaj ve? zanima pa samo klikni.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?eraj sem klical na gamo pa je rekel majstr da majo tako gu?vo da ?e na dvori??e ne morejo:( u sredo bi me lahko naro?il pa sem rekel da bom ?e drugje pogledal. Mi je pa gama na poti domov...

 

 

 

se pa stanje slab?a :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?eraj sem klical na gamo pa je rekel majstr da majo tako gu?vo da ?e na dvori??e ne morejo:( u sredo bi me lahko naro?il pa sem rekel da bom ?e drugje pogledal. Mi je pa gama na poti domov...

 

 

 

se pa stanje slab?a :rolleyes:

zmeni se...naroci se za sredo....ce pa ti lahko kdo pogleda prej avto, enostavno preklices....naroci se!

 

Dej poglej za vsak slucaj v kaksnem stanju imas filter zraka, da ni zapacan do amena....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

filter je bil menjan, tak da to ne more bit, i think

 

 

 

jz upam da je sam kak?na manj?a napaka :rolleyes: da jo bom lahka popravil sam (pri drugem mehaniku), k njemu ne vem ?e bi ?e ?el, ker se do mene tako obna?a, da ni za zdr?at (pravi da la?em in da je bilo tako ?e prej- ?e bi bilo, bi mu to zihr omenil da bi popravil, ane)- ko pa bom mel nekaj v rokah, da je zajebal, pa grem k njemu in zahtevam denar nazaj, da bom lahko pla?al drugemu mehaniku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

filter je bil menjan, tak da to ne more bit, i think

 

 

 

jz upam da je sam kak?na manj?a napaka :rolleyes: da jo bom lahka popravil sam (pri drugem mehaniku), k njemu ne vem ?e bi ?e ?el, ker se do mene tako obna?a, da ni za zdr?at (pravi da la?em in da je bilo tako ?e prej- ?e bi bilo, bi mu to zihr omenil da bi popravil, ane)- ko pa bom mel nekaj v rokah, da je zajebal, pa grem k njemu in zahtevam denar nazaj, da bom lahko pla?al drugemu mehaniku.

Pejdi v sredo na gamo in naj ti dajo pisno, kaj je z avtom narobe...nimas druge.

Pol pa zahtevaj povracilo stroskov.

 

Ampak pojdi na gamo...naroci se, naj bo papir od uradnjega servisa...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom ?el danes tja in se vse zmenil- kokr se bo dal :rolleyes:

ekko tko...pol pa nas redno obvescaj kako in kaj...uredu? :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

servis na mazdi dela samo do 16h, jaz sem mel pa ravno takrat konec ?ihta- ?e bi vedel, bi prej kon?al. no u glavnem, potem sem ?ev na amzs, kjer sm prosil enga mehankarja da je ?ov pogledat nahitrco (so mel ful gu?vo)- njegovo prvo mnenje je bilo ali senzor pretoka zraka ali pa zgre?ena faza- baje majo ti motorji odmi?no gred ki se prlegaja med vo?no, tak da ?e nisi ve??, lahko hitro zajebe? (tko sm ga jz zastopu, se ne spoznam kej preve? na delovanje motorja pa spodnje dele motorja :rolleyes:)

 

 

se mi spla?a dat 6k za priklop na ra?unalnik, je sploh kej ?ans da kaj poka?e? drug teden grem u kranj in bi najraje zavil ?e k yavaryu, upam da se bo kaj javil med vikendom da se zmeniva- ga mam na sumu da bi mi najhitreje na?el napako :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm... na?eloma 6 jurjev ne bo pomagalo... :)

edino ?e je res senzor pretoka zraka...

 

 

?e je hin senzor pretoka zraka, lai?no proba? tako, da ga med ?tandgasom odklopi?, ?e se bo motor za?el zaganjat, in ?udno delovat, potem je senzor verjetno ok, ker ko ga nazaj proiklopi? bi moral motor normalno delovati v prostem teku

 

na zamaknjeno fazo pa sem opozoril ?e prej, ker se to hitro zgodi...

odlo?itev je ?al tvoja, diagnoza na daljavo pa NI MOGO?A

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jup jup...jaz bi isto naredil kot ti je kaalman svetoval...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom moral kolega poprosit da mi ga odklopi, jaz nimam ppjma kak se to nardi ;) vem kje je zadeva, da pa bi kaj sam odklapljal...

 

 

 

btw: je mo?no med pucanjem tega senzorja, pokvariti doti?no zadevo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom moral kolega poprosit da mi ga odklopi, jaz nimam ppjma kak se to nardi ;) vem kje je zadeva, da pa bi kaj sam odklapljal...

 

 

 

btw: je mo?no med pucanjem tega senzorja, pokvariti doti?no zadevo?

potegnes ven uni crni konektor na merilcu pretoka zraka, takoj za filtrom zraka, ne mores falit...

 

senzor cistis s palcko za usesa...moras pazit, da ne pustis kaksnega laska od vate noter...tko sem jaz naredu in je blo OK...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potegnes ven uni crni konektor na merilcu pretoka zraka, takoj za filtrom zraka, ne mores falit...

 

senzor cistis s palcko za usesa...moras pazit, da ne pustis kaksnega laska od vate noter...tko sem jaz naredu in je blo OK...

 

 

to lahko nardi? med delovanjem motorja?

 

aja, ?e lahko po?koduje?, spra?ujem zato ker ga je moj "majstr" pucu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potegnes ven uni crni konektor na merilcu pretoka zraka, takoj za filtrom zraka, ne mores falit...

 

senzor cistis s palcko za usesa...moras pazit, da ne pustis kaksnega laska od vate noter...tko sem jaz naredu in je blo OK...

 

 

to lahko nardi? med delovanjem motorja?

 

aja, ?e lahko po?koduje?, spra?ujem zato ker ga je moj "majstr" pucu

ja med delovanjem...praviloma bi moralo bit tko kot ti je ze kaalman napisal...malce cudno delovanje motorja....

 

 

PUCAL ga je?

pa kaj nisi rekel, da je tip invalid na pol?

S cim ga je pucal...s scetko za WC skoljko? :(

 

Noter je una palcka....ki je obcutljiva....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest stavim svojo roza ribico da si jih je po?kotoval na tvojem avtu........ :rolleyes:

 

 

LP daVid

hehe :)

 

...je pa bilo to v samoobrambi, ker se je avto branil pred nestrokovnim posegom ?arlatana...

 

sorry za offtopic... Kawsk, upam, da bo? zrihtal ?im manj bole?e za tvoj ?ep.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.