Skoči na vsebino

Coca Cola


David

Priporočeno sporočilo

Coca Cola

 

• V mnogih dr?avah ZDA cestne patrulje vozijo v avtomobilu dve galoni

Coca-Cole za odstranitev made?ev krvi na cestah po prometnih nesre?ah.

 

• V skledo, napolnjeno s Coca-Colo, polo?ite surov zrezek in poglejte

?ez dva dni ? ga ni ve?!!!

 

• Za ?i??enje WC ?koljke: plo?evinko Coca-Cole zlijte v ?koljko, pustite eno uro in izperite z vodo. Citronska kislina v Coca-Coli bo o?istila made?e vodnega kamna.

 

• Za odstranjevanje rjastih made?ev z avtomobila: zme?kano alu-folijo namo?ite v Coca-Colo in made? zdrgnite. :vesel:

 

• Korozivni made?i na avtomobilskem akumulatorju: Plo?evinko Coca-Cole zlijte preko akumulatorskih baterij in korozija bo izginila.

 

• Vse rjaste made?e boste o?istili s krpo, namo?eno v Coca-Colo, ki jo za nekaj minut polo?ite na made?.

 

• Kako spe?i so?no pe?enko: V peka? zlijete plo?evinko Coca Cole, pe?enko zavijete v alu-folijo in pe?ete. 30 minut pred koncem peke odstranite folijo, pe?enko prelijete s "sokom" in zlato rjavo zape?ete.

 

• Odstranjevanje mastnih made?ev: s Coca-Colo namo?ite obla?ila, dodate detergent in operete v stroju. Coca Cola bo pomagala odstraniti mastne made?e.

 

In ?e najbolj?a----- :vesel:

 

• ?e se v avtu rosijo stekla, jih prema?ete s Coca Colo.

 

In sedaj, samo za informacijo.......!!!!

 

 

• V Coca-Coli je fosforna kislina - pH 2,8. Noht raztopi v ?tirih dneh. Fosforna kislina tudi raztopi kalcij iz kosti ki je glavni povzro?itelj osteoporoze.

 

• Za koncentrat ? sirup Coca-Cole morajo prevozniki uporabljati cisterne, ki so za??itene proti rjavenju.

 

• Distributerji Coca-Cole ?e 20 let uporabljajo Coca-Colo za ?i??enje tovornjakov in motorjev!

 

 

 

Pa ?e malo od vode in ameri?anov........

 

• 75 % Ameri?anov je kroni?no dehidriranih,

 

• 37 % Ameri?anov ima mehanizem ?eje tako oslabljen, da ga velikokrat zamenjajo za lakoto,

 

• Celo LA?JA dehidracija upo?asni metabolizem za 3%,

 

• Kozarec vode skoraj 100 % pre?ene ve?erno lakoto (raziskave Washingtonske univerze),

 

• Pomanjkanje vode je prvi znak utrujenosti,

 

• Predhodne raziskave so pokazale, da 8 - 10 kozarcev vode dnevno pre?ene glavobole pri 80 % ljudi, podvr?enih glavobolu,

 

• Samo 2-odstotni padec vode v telesu lahko spro?i zabrisan kratkotrajni spomin, te?ave z osnovami matematike, te?jo koncentracijo pri branju s papirja ali ra?unalni?kega monitorja,

 

• 5 kozarcev vode dnevno zmanj?a nevarnost raka na debelem ?revesju za 45 %, poleg tega za 79 % zmanj?a nevarnost raka na dojki ter za 50 % zmanj?a mo?nost za razvoj raka na mehurju.

 

 

?e vpra?anje: Bi raje kozarec vode ali Coca-Cole??? :vesel:

 

 

LP dAVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj joj....sam da ne bo? v abstinen?no krizo padu..... :vesel:

 

Tomi zamisli seeeeee........ :pepsi:

 

 

LP daVid

V krizi sem ?e (vpra?anje kdaj nisem :D )....

 

pa saj ni? od tega ni res :vesel: ali pa? :whatever: eh, pa saj bom samo ?e Shark pil - RedBull je predrag (ko David no?e ni? skonto zrihtat... :rolleyes: )... :jupiii::jupiii::jupiii:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....bom samo ?e Shark pil - RedBull je predrag (ko David no?e ni? skonto zrihtat... :rolleyes: )... :jupiii:  :jupiii:  :jupiii:

O ti ti.....pa razlika je minimalnaaaa......Pij Red Bull....!!!!

 

 

Sicer pa JLuv....OMg??????

 

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm...dobra dobra...jutr grem po six pack cocal cole pa avto zdrgnt..kdo mi pomaga? :D

 

drga? sm pa sli?u d preve? vode na dan loh povzro?i zastrupitev z vodo...pa to ?ist zares, nobene zajebancije (mislm da tm..ve? k liter ?iste vode na dan), tko d...

ne vem kaj je zdej res, dokler pa ne pride resnica na dan pa...pijmo sok :D:P

 

 

LP, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa CocaCola pomaga pri raznih prebavnih motnjah (kar za vodo in sok ne bi mogli re?t) preverjeno in zanesljivo! :ph34r:

 

:pepsi::pepsi::pepsi:

 

Ampak, jaz se je vseeno odvajam - uporabljal jo bom samo ?e za zdravstvene namene! :jupiii:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa CocaCola pomaga pri raznih prebavnih motnjah (kar za vodo in sok ne bi mogli re?t) preverjeno in zanesljivo! :ph34r:

 

:pepsi::pepsi::pepsi:

 

Ampak, jaz se je vseeno odvajam - uporabljal jo bom samo ?e za zdravstvene namene! :jupiii:

Evo tomi pametno.......hm....kaj mam v zagovor za red bull.......BOLJ ZDRAV JE!!!! :vesel: Red Bull po?ivi duha in srce.....glavo in telo.....

 

 

To je to tomi....deal with it...sicer pa res pametno da za?ne? uporabljat to sam ?e v zdravstvene....mojo pupo provam prepri?at da zmanj?a porabo cocacole.....pa nekako ne gre....... :blink: Sem reku da bom en dan ?nicl s sabo prvleku in ga vrgu u kozarc...pa da vidmo.....

 

 

ALA ?in tomi :pepsi:

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

za zastrupitev z vodo sem ?e sli?al ampak ne po 1l na dan !

 

Odrasel ?lovek bi naj spil vsaj 2l teko?ine dnevno tak da...

 

No da naredim kompromis: jaz pa pijem vodo iz pipe nato?evo v kokakolino fla?o :D

res..

 

lp :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm...dobra dobra...jutr grem po six pack cocal cole pa avto zdrgnt..kdo mi pomaga? :D

 

drga? sm pa sli?u d preve? vode na dan loh povzro?i zastrupitev z vodo...pa to ?ist zares, nobene zajebancije (mislm da tm..ve? k liter ?iste vode na dan), tko d...

ne vem kaj je zdej res, dokler pa ne pride resnica na dan pa...pijmo sok :D:P

 

 

LP, Rejc

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

...potli sem pa jaz ?e ?ist zastrupljena? :ne vem: ko spijem vsak dan okoli 4l vode... :lol:

...ja sedaj vsaj vem od ?esa mi v glavi ?pila :vesel:

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ja sedaj vsaj vem od ?esa mi v glavi ?pila :vesel:

 

lp

Ola MM,

 

upam, da je melodija prava (ki ti ?pila po glavi)! :bravo::hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvoma nobenega MM! :rozico:

 

Sem pa na?el eno za na?ega Davida - bo la?je pan?kal!? :vesel:

?zmeden? o ma teh dveh pa ne poznam...... :mi pijemoo: Sem pa useeno lepo spal za znoret....

 

Aja DOBRO JUTRO NARODEEEEE............... :vesel:

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? o ma teh dveh pa ne poznam...... :mi pijemoo:

Kakooo, a je to mogo?e, sem bil prepri?en, da ne.... :bravo:

 

Ej... :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.