Skoči na vsebino

Nakup 323F ali C


matobeli

Priporočeno sporočilo

Pri?el je ?as za menjavo moje mazdice, precej nujen ?as :D

 

sedaj kupujem nekaj kar mi bo slu?ilo kak?no leto, mogo?e tudi ve? ?e bom resni?no vzljubil, ker kasneje, ko se bo nabralo nekaj denarja nameravam kupiti novej?i avto.

 

pomembno mi je da ne bo pil olja, da bo imel max 8l porabe in da bo vsaj za silo varen (ABS in Airbag obvezno)

cenovno pa tam okoli 1k?-1,5k?,

 

zaenkrat sem gledal 323F okoli letnika 97 (so nekaj cenej?e), pa tudi 323F okoli letnika 2000

 

sedaj pa zbiram informacije o morebitnih skritih te?avah takih avtov, oziroma o vseh kar moram vedeti pred nakupom. Tudi komentarji na razli?ne preprodajalce so dobrodo?li.

 

pa ?e se komu da pogledati sem na?el par "primernih"

Rde?a 323F 97

rede?a 323F 2000 karavan

 

to sta recimo primera kaj i??em. Za tisto staro sicer nevem koliko ima km narejenih, ampak pomojem okoli 200kkm. trgovec mi jo bo itak za 135kkm hotel prodati...

 

tista novej?a me je pa pritegnila ker ima ?e spremenjeno armaturko in veliko opreme, relativno malo kilometrov, ampak ima eno pomankljivost -karavan je, ?a tudi na zgornji denarni meji je, razlika med tem dvema je 500?, kar bi raje vlo?il v prihodnji avto.

 

so pa v igri tudi 323C varjante, ker so manj?e (avto ve? ali manj vozi moja lep?a polovica, zato najraje ne bi karavana -?e trenutna je malo poto?ena)

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje osebno mnenje, da bi raj?i imel 323F kakor C, je namre? precej bolj uporaben avto, pa da ne re?em da je tudi delov kar nekaj na voljo, za C izvedbo je pa tu precej te?je vse skupaj. Aja, pa tistale po letniku 98 ni karavan, ampak je pa? tak?ne oblike, nekoliko nenavadne, ampak se ?e ne smatra za karavana. :D

 

Jaz bi ?el tole gledat, ker ima ?e kar spodoben agregat, pa ni po?re?na zadeva, zanesljivo;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6028064&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, ni karavan, no potem bi pa raje sedan izvedbo (uno z malo ritke))

 

tale ki si mi jo predlagal zgleda kar ok, ima tudi avtomatsko klimo, dva kompleta feltn, vinjeto pa ?e 2001 letnik je.

ampak je nekaj dra?ja, poleg tega pa je zavarovalnina tudi nekaj dra?ja -sploh pa nimam potrebe po toliko konjih (to pride kasneje), verjetno se bom odlo?il za ogled in bom potem videl (itak je slikana v meni znanem okolju tako da nemore biti dale?)

 

barva mi je pa rde?a veliko lep?a :D

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavarovanje ni problem, mam jest enga dobrega agenta....lih dons grem avto zavarovat...tokrat bom vzel vse golo, pa bo pri?lo 200 eur in imam 110 kw :jupiii: ,ima tudi ?e en foruma? dobre izku?nje s tem agentom :jupiii: Bolj ti bo ?al ko bo? videl da je avto pre?voh, kot pa da mo?nej?ega normalno vozi? in konje uporabi? ko jih potrebuje? :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma sej to?no vem da je fino imet kak?nega konja ve?. do zdej sm se okoli preva?al v 1.3 ma?ini in je res kdaj pa kdaj zmanjkal. No, bom potestiral pa bomo vidl.

 

to ma? verjetno 200? samo zavarovanje brez cestnih prispevkov in tehni?nega?

 

sicer pa tudi moj agent ni tako zelo slab, pa glede na to da je iz ?ir?e dru?ine se ni? ne sekiram ?e dobi procente od mene.

 

Kako pa nasploh stojijo 1.8 ma?ine? bodo pile okoli 7-8 ali so to bolj izjeme?

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

to ma? verjetno 200? samo zavarovanje brez cestnih prispevkov in tehni?nega?

 

 

Jap, s tem ?e si izra?una? s 50% off na iskalnikih pride cca. 340 eur.

 

V glavnem....upam da najde? tak?no mazdo kot se zagre in si ji ?eli? :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kratkem se bo moja prodajala, zaradi menjave smu?be in bom delal skoraj 3x ve? kilometrov kot sedaj.. Nekaj slik je tukaj http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9417 Ve? ti pa ?e lahko po?ljem. Pred enim mesecem sem naredil manj?i servis (filtri, olje..) napolnil klimo, ter opravil tehni?nega.. ?e te bo zanimalo ?e kaj lahko pokli?e? 041-299-581 ali pa na ZS brez straha ne grizem :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.