Skoči na vsebino

car se je vrnil


Guest DANDO

Priporočeno sporočilo

ti si se vrnil ja jest pa na novo pri?el :jupiii::jupiii::jupiii::jupiii:

Dobrodo?el! :bravo:

No, ?e si ?e novi pa se malo predstavi - imamo rubriko za take stvari - se ji re?e "Predstavitev ?lanov". :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

legenda pozdravljeni,kakor te jaz poznam, vem da bo? bolj pr tazgovornih.v tej rubriki gremo do konca, do daske, ni va?no kaj pi?e? in v kak?nem stanju si ko to pi?e?.pazi pa se bosti-ja.jaz sem ?e okusil sladkobe njegovega raspolo?enja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobr ve?, da ta avto zelo zgodaj vle?e, sploh mi ni jasno,kako lahko tako hitro pospe?uje, pa ni ni? predelan, samo za motor mi je pa ?al.me je ?e klical, morava it auspuh po?vasat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

privo??im mu veselje, jaz se samo spomnim ko sem iz katre presedlal na 626 l93.to je pa bilo.samo potem ratajo apetiti ?edalje ve?ji.ko sem bil jaz star 18 let, ko sem naredil izpit,si nisem nikoli predstavljal, da bom imel kdaj avto za 10 al pa 20 k mark takratnih.pol gre la?je.iz slab?ega na bolje itd.danes pikiram na z350.lahko pa da me bo minilo,le ni tako malo denarja.pa kakor ka?e, se bomo ?e kregal doma zaradi tega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men morje ne pomeni ni?.predlanskim sem bil z njo 10 dni,sem mislil da bom znoru.kaj vse se ti podi po glavi, da ja ne bi kaj zamudil v lj, pa da me ne bi blo zraven.malo se heeeeecamooooooo.ja mal je pa tud res.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo mene, bil sem v 24 urnem pridr?anju v ?uzi mazda foruma,na pov?etovi vsaj pozabili niso name, tukaj pa so name kar pozabili.bosti ?e ve, a ne?

Opa, se pravi, da te je Bosti res odrezal ?zmeden? !

Tista z orlom je pa ?ist mim :blink: .

Pa tole z bolj?o polovico tud :unsure: ...

 

Legenda dobrodo?el...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323F pozdravljen! :jupiii:  Lepa mazdica na slikci dodam ?e mojo

Pi..a. Dobr zgleda ;) . Drga? mora? pa na Predstavitev ?lanov odpret nov post pa gor svoje slike nalimat. Pa DANDO tud. Tko kot vsi.

 

P.S: Ta mazda, ki je na podpisu ni moja...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Zadnja sporočila

    • Ni nujno, da je potraten. Jaz bi bil povsem zadovoljen, če dajo dizla noter namesto potratnega. Pa še več navora bi bilo in bi se lepše peljali...  
    • Samo da bo limo, pa čimbolj potraten motor 
    • Potem je mrežica navpicno in ne vodoravno   jaz ne vidim samo če prekrižam vodoravno   lani sem naredil doktorat, na koncu reskiral 180 za oakley prizm   ni mi žal niti centa, nobenega bleščanja od luči, vode,…
    • Jest mam polaroidne, v avtu vidim normalni na vse displaye, na telefon pa ne vidim ce ga obrnem vodoravno.   Od kle https://optixgallery.com/are-polarized-sunglasses-good-for-driving/#:~:text=Grey%2C brown%2C and amber-,affecting your vision if driving.   "Grey, brown, and amber-tinted polarized lenses are generally better for driving. These colors can brighten the surroundings on a cloudy day and improve the contrast and sharpness of objects on bright days.    Blue and yellow colored glasses can distort surrounding colors, affecting your vision if driving."     Jest vozim z rjavimi, imam se isti model modre, samo ne bi vedu ce je res taka razlika, ker se nisem pelov z njimi
    • bojda do 10 kav na dan naj ne bi bilo nič narobe, bojda
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.