Skoči na vsebino

novi ?lani


Guest DANDO

Priporočeno sporočilo

v?eraj sva ?la na zavarovalnico, je dal kasko, parkiri??a, kpl stekla in svetlobna telesa plus ogledala, potnike edino ao plus za voznika pa ne in to mu zamerim.nikoli ne ve? mater kje te ?aka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

on je imel 15 oz.20 bonusa za kasko je blo vse skupaj 130.000,00 sit.oboje.obvezno plus kasko. samo mora? vedeti, pri teh avtih mal butne?, si pogoru.delov za prvi konec ni, razen novo.ponaredki so pa samo ?ipa lu?i, ?migavcci.da? mal ve?, pa si popolnoma brez skrbi.letos bo nevarna to?a.avto od to?e je ?alost.zavarovanje te vsaj malo potola?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vuk, ti si pa ?e star ma?ek vidim,tudi bolj zase se dr?i?, kot pravi vuk...

jaz se sploh ne dr?im zase....

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

legenda nima? kaj ?telat vi?ine, sicer ima? na spodnjem robu neke distan?nike pvc, druga?e pa gleda? zunanji rob na vrhu, da keder lepo pa?e, pa obvezno po stebri?kih na notranji stranipenast trak, da lepilo ne pogleda ven.ma to ti itak nardijo profesionalci za to.da ne bo? tako, se je ?e dostikrat zgodilo, da je lepilo na steklu popustilo, star lepil al pa ni dobro pripravljena podlaga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja stransko ?tela?, ko podre? tapeto ima? po ?irini ?ipe na levi in desni dva kotnika na vijaku 10 .kotnika sta na notranjii strani vrat, tako da popusti? vijak in si na?tela? vi?ino.ko se vrata zaprejo, mora ?ipo potegnit pod okrasno zunanjo letev.glih tok, da gre mimo letve, pol se itak ko zapre? dvigne 2,3 mm pod rob.?tela? pa tudi tam, ko je ?ipa pr?raufana na vodilo, to pa za nagib ?ipe, to raj pust,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tam,ko je ?ipa pr?.na vodilo ima? dva vijaka in pa eno matico.ta dva vijaka imata na drugi strani eno okroglo matico kot podlo?ko cca 3cm premera.odvija?i? lahko,ko bo? pa pritrjeval, ne zateguj niti pribli?no,da ti ne bo ?ipa po?la tako kot enmu modelu, ko je potem pr?u men jokat,?eprav original pod to okroglo matico je tud pvc podlo?ka.verjetno je on ni imel ve?,kovino na steklo zategnit je pa pok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vuk,boris novkovi? ti je posvetil komad...umiru sami...

jaz skoraj ziher ne bom sam umrl, edino ?e me bo kdo razkantal na mopedu....pa ?e tam sem ve?inoma v dvoje...

....dando=dandy

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ibam jest zdej na obhod se mejbi se slismo pol mal kasnej :jupiii::vesel:

legenda, kje pa si, zihr se ga je na?rl na obhodu, spet ga bodo dam prinesli, pozvonili in spizdili, njega pa pustili prewd bajto, tako kot vedno
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem prista? motorjev.mam pa frende,kaj pa ima? za en veter v laseh

nimam vetra v laseh,ker mam obrito glavo....

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DANDO pa sej nisem jest ti! A si ze pelov zeno na izlet? :vesel: pa dej no da naujo problemi doma pel jo enga lepga popoldneva ko bo skuhala na izlet ma sej ne dele? no saj iz kuhne u dnevno pa bo zadovolna ce bo pridna pa u spalnco.. :jupiii::vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Zadnja sporočila

    • Bom rekel samo to,da so mi pri Fordu zabičali,da ne smem nič drugega...je 1,6tiVct sicer genialen motor,k ga je Yamaha konstruirala za Forda,a je ravno zaradi hidravličnega sistema vct zahteven kar se olja tiče...pač viskoznost mora biti...kaj jaz vem🙄 Mi je tud en mehanik,k je delal  Ford servisu,pol je pa šel na svoje,razlozil,da je tukaj veliko res mikronskih kanalov,kjer teče olje motorja za krmiljenje tajminga...se hiteo zabaše,če ni taprav olje itd...in je rekel,da če hočem motor zjebati,da naj kar kako drugo brozgo not zlijem😂🤣...in se pač držim tega olja.   Mazda pa...tudi ne vem...sem pa nekje prebral,da je isto Castrol...mogoče celo identično..bog si ga vedi😅.   Raje pa kupujem rajši sam...k ko sem prvič peljal Mazdo...lepo zaračunajo olje🤨...im tako imam za isti cvenk še za Forda😁. Samo sem čakal več k dva tedna,da so ga dobili...zna biti,da gre dobro v promet...
    • Kako kupiš nekaj, pa potem sprašuješ za mnenja o tem? 😀
    • Mnenja drugih ti lahko kvarijo zadovoljstvo. Raje bi slišal malo več o tvojem avtu (letnik, oprema, km, ...) in tvojih prvih vtisih.    Sam sem tak nadomestni avto  CX-5 2.0 G165 MT peljal 2 x po 25 km po avtocesti. Meni se ni zdel nič posebnega oz. me čudi zakaj je tako popularen - veliko raje vozim nižje in posledično daljše avte, ker se po cesti manj zibajo.
    • Kako se že skluči da ne piska ko upravlja radijo na m6 2014?   edit: sem dobil
    • Drži ja kar sta napisala oba, tudi jaz se orientiram po pranju žarometov, kar velja seveda za starejše modele, pri led pač ne. Je pa tale na oglasu seveda z navadnimi, brez dvoma, kar je mogoče en majhen minus, ker sem pri moji sedanji M6 gh navajen na xenon, bi pa se dalo preživet. Btw. kako je pri M6 gj z menjavo žarnic, kaj lažje kot pri gh ?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.