Skoči na vsebino

novi ?lani


Guest DANDO

Priporočeno sporočilo

mazdilack, a smo ti dobr za?vasal avspuh, kaj so rekli doma, ko si avto pokazal,je mama kaj spekla pi?kotov, baje je fotr kar oddojka naro?il, nma policiji ?e vejo zate, ima? lep poro?ni avto, ves v belem.ta mala ?e ho?e 323c al ji je f bolj v?e??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323f kaj bo? barval si nekaj omenil da ima? za po?trihaT NA AVTU,V TAPRVO TRGOVINO PEJT PO M,AT ?RN LAK, PA SAMO NA DEBEL, DA NE BVO RJAVEL, MAT PA ZATO, DA NE BO? TOLIKO IZSTOPAL.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323F, DOBIL SEM PONUDBO, ?E BI TI KAJ RAD HONORARNO ZASLU?IL.NA ?alah ima? mo?nost, da bi ob pogrebu vlekel vence na prikolici.presene?enje , ki ga tvoj avto ponudi pa je, da ko procesija krene, ti odpres lu?i, ki so popolnoma zasen?ene, le na vsaki lu?i je izrezan kri?.to,bi ful dobr svetil.v primeru, da bi bila prikolica prepolna vencev, bi na tvoji mazdi na vsaki strani naredil nosilce, na katere bi obesil vi?ek.ven bi pa moral videt.obvezno trobit kot na ohceti.pogoj je ?rna obleka in ba zimske gume, tudi poleti.ne pozabimo a testiran priklju?ek.torej, te zanima, delo je odli?no pla?ano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud mene zanima...zame se ve...pi?e v profilu...

Hehe, jaz tako vem kateri si :D, ti si vredu ;) samo na? uporabnik DANDO se malo nezrelo obna?a...!

 

Zame se tudi ve koliko sem star, mislim da sem tukaj najmlaj?i na forumu, pa najbolj glasen! :ph34r:sramezljiv:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fanta ne bosta verjela, tudi sam ne verjamem ampak 33 jih imam, ?eprav mi re?ejo, da nisem nikoli odrasstu.jebiga, nisem ?e pripravljen, ko je pa tako lu?ten takoooooooooo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej 323f, samo ?e eno reesno vpra?anje, brez zezanja resno te vvpra?am, koliko bi hotel, ?e bi mi v mazdi na vikend pripeljal drva, bom dobr pla?al, samo resen odgovor, aja pa ?e to , upam da ima? dobre fedre, ker v primeru, da se zmenva te mislim natovort ?imve?, ?e se ?e pla?a ne.mislim da lahko s s vojo mazdo naredi? dve furi v eni. ps. upam da ni rjav poden, drga? bomo vse raztresl po cest.bom ob vsa drva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323f si letos kaj vlagal.v kozarce kumare paprika...baje da hodi? po gobe in to z f-ko.glej, da ne bo? v hosti pozabil kje ima? avto, da te ne bodo z ekolo?kega prehitel.napi?i na armaturo.honorarno nabiram gobe za v naprej znanega kupca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DANDO sedaj pa ?e resno malo presega? vse meje tvojega obna?anja na forumu in tvojih primitivnih in nezrelih komentarjev katere pi?e? in ?ali? uporabnike na forumu (npr. Vuka), poni?uje? 323F in njegov avto, ter bi se ?e kaj na?lo, prosim da v bodo?e preneha? s tem...!!! :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Zadnja sporočila

    • To olje gre komot v Mazdo, še boljše je.   Original Mazdino olje pa pakira total - https://totalenergies.at/system/files/atoms/files/total-mazda_broschuere_at_avril-2021.pdf
    • Podobna zadeva je pri Alfi Multiair motor. Točno prava specifikacija, ne samo vizkoznost. In če ni to to, ode variabilna enota na glavi (Multiair - Fire mašina).   Tam je potem bilo par firm, ki so specifikaciji ustrezala. Tovarniška Selenia se je hitro uničla (črno/garež).   V 1.5 Ford Dragon gre tudi samo Castrol in nič drugega. Ker ne ustreza specifikaciji.   Pa še ena zadeva. Zaradi aditivov ne smeš mešat Castrola in Selenie/Petronasa, ker reagira in je župa.   Pa da se vrnem k Mazdi. Zaradi tega mi je pela variabilna jermenica. Tovarniško Mazda olje 15w40 in tovarniški interval, pa je po moje zapacalo jermenico.   Sem šel na 5w30 Ravenol in parkrat menjal na 5-7k pa se je zadeva normalizirala.   Tak da ja, dobro olje in redna menjava!
    • @Gor43 čestitke za nakup. Velik varnih km   Verjetno boš od večine dobil odgovor, da je ta motor zanesljiv, verjetno malce zamorjen, prešvoh za večino. Tko da veselo vozi, servisiraj pa bo
    • V pričakovanju novih notranjih vrat in ploščic..mislim vse je že tu. Drug teden pride keramičar ploščice položit     Pa okol okn skitat do konca in pobelit vse
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.