Skoči na vsebino

mazda 121 plo?evina


Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

ker ne i??em ve? pomeni da sem dobil, imam pa vi?ek. Torej prodam Mazdo 121 letnik 91 s po?kodovano haubo (pokrov motorja) ostalo je OK (pa? letom primerno). Je vozna saj sem jo pripeljal iz Maribora. Kogar zanima naj pokli?e 041 601 505 Mi?o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • - "Gospod, dobili boste 50€ kazni za žaljenje uradne osebe na dolžnosti." - "Ma piši kar 150, nisem še končal..."
    • - "Ko umrem, bi rad, da zraven mojega groba postavite WI-FI anteno." - "Ja, dedek, zakaj pa to?" - "Zato, da boste večkrat obiskali moj grob..."
    • Možakar odnese prazne pločevinke v smetnjak, ko pride mimo poštar in prav: - "Ste mel pa lepo fešto, škoda, da nisem bil zraven." - "Boljše zate, da te ni bilo…" - "Zakaj?" - "Smo se igral igrico “kdo sem jaz”. Moški smo se slekli do golega, pokrili z rjuho in jo dvignili samo toliko, da se je videl naš junak. Ženske so pa nato ugibale, kdo je..." - "Ja in…?" - "... tvoje ime je padlo osemkrat..."
    • V bolnišnici izbruhne požar. Priletijo gasilci od blizu in daleč in obilno zalijejo z vodo ter požar uspešno pogasijo. Po požaru stopita pred novinarje poveljnik gasilcev in direktor bolnice. Poveljnik gasilcev začne razlagati: - "Na območju požara se je znašlo sedem oseb. Dvema ni bilo pomoči, pet pa smo jih rešili." Takrat pa direktor bolnice pade v nezavest. Ko pride k sebi, s tresočim glasom vpraša: - "Kako ste jih pet rešili? Pa saj ste gasili Patologijo..."
    • Je šla žena k zdravniku, pa so jo kar popakirali in odpeljali na Urgenco. Pride čez dva dni domov in ji rečem: - "Drugič pa ne hodi nenašminkana..."   Dva dni že ne govori z menoj...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.