Skoči na vsebino

Utripanje lu?ke za airbag


streightedge

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni mazda?i!

 

Imam eno te?avo na moji Mazdi 6 letnik 2009. Te?ava nastane ?e jo pustim na soncu pri visokih temperaturah mi za?ne utripati lu?ka za airbag. Ko se avto uhladi lu?ka neha. A je mogo?e ?e imel kdo kako podobno te?avo saj se mi zdi tole zelo ?udno...

 

Hvala in lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni mazda?i!

 

Imam eno te?avo na moji Mazdi 6 letnik 2009. Te?ava nastane ?e jo pustim na soncu pri visokih temperaturah mi za?ne utripati lu?ka za airbag. Ko se avto uhladi lu?ka neha. A je mogo?e ?e imel kdo kako podobno te?avo saj se mi zdi tole zelo ?udno...

 

Hvala in lep pozdrav

 

Predlagam da najprej preveri? kontakte pod obema prednjima sede?ema. Iztakni in ponovno spoji kable.

Pri moji M6 2008 sem imel podobne te?ave - razlog je bil o?itno slab kontakt, na katerega lahko vpliva

tudi temperaturna razlika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tudi pri moji mazdo letnik 2008 utripa ta lu?ka za airbag, pa me zanima kolikkokrat ti utripne. Pri moji mazdi najprej 2x nato presledek pa trikrat. Kot so mi povedali je to koda 23. A je mogo?e pri vajinih ista koda ali morda druga?

 

Na to, kako utripa lu?ka za airbag, nisem bil pozoren. Po brskanju po internetu sem ugotovil da je eden od pogostih razlogov za utripanje slab spoj kablov pod sede?em. In pri moji M6 je to o?itno res bil razlog,

ker sedaj ne utripa ve?. Konektorje pod sede?em sem samo izklopil in ponovno vklopil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.