Skoči na vsebino

Moj mali rotary


@dodo@

Priporočeno sporočilo

Evo male galerije slika moje mazde.

 

od modifikacija ima:

 

Greddy Turbo kit

Greddy Emanage ECU Piggyback

Greddy Oil Catch Can

Greddy Profec B02 Boost controller

Greddy Oil Pan

1 range colder sparkpulgs

Racing Beat catback exhaust

Lastovcic midpipe/decat

Eibach springs

Koni shocks

Toyo t1r 235

Toyo r888 235

Stage 1 racing Clutch

Stage 1 Organic disk

Dodo diy Cold air intake

itd....

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak se meni sline cedijo ....

 

NICE FUCKIN' RIDE MAN ! :)

 

 

 

btw... odkud si to vse nabavil ?

 

pa ?e ni skrivnost, koliko te je ko?talo ? okvirno

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?lovek, spo?tujem te!!!! :rispekt::rispekt:

A bo? pri?el na sre?anje v Zagreb, ne? :bravo:

Si ?e pomeril konji?ke? 300?? :danzoman: Kako je z garancijo? Avto bi moral biti ?e v garanciji, ne? Zdaj ni ve?? :D

Katero dirkali??e je to? In a je tisto na prvi sliki zadaj res AE86??? :rispekt:

 

Doci cu na meeting u zagrebu, naravno.

Nisam jos isao na dyno run.

Garancija? o tome nesmijem govorit ;)

 

Dirkali??e ti je "Grobnik - Rijeka"

 

Iza mazde na slici je ae86 od prijatelja.

 

Btw: ovo je moj ae86, jos nije gotov projekt

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

huudoooo

RX8, oja?an, al je ta ?e za kam drugam, kot za na dirkali??e?

zadnji? sem enga vidla ko je pripeljal iz gara?ne hi?e, ampak ne tako "oja?an"

saj ?estko se da tud predelat od vseh vrst spojlerjev, vzmetenj, ?portni izpu?ni lonec, meglenke v odbija?u, ?arometu, zadnje kombinirane lu?i s ?rno masko, pokrov za gorivo, aluminjasta plasti??a, aluminjast komplet stopalk, razli?ne barve volanskega obro?a, ro?ica-mejalnik, srebrne barve, kromirana za??itna praga, nastavek izpu?ne cevi, kromirana za??ita stranskega smerokaza,pokrov zunanjega ogledala. bo?na za??ita letev, okrasna maska spredaj, okrasna letev prtlja?nih vrat - vse kromirano, dekor vrat od lesa do srebrne vmes ?rna,isto dekor notranjost, parkirni senzor, za??ita blatnika in rob prtlja?nika, za??itna mre?a prtlja?nika, za tovor in korito prtlj. , razni nosilci itd... ampak jbg, ?e vedno ni tako ?porten....

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

huudoooo

RX8, oja?an, al je ta ?e za kam drugam, kot za na dirkali??e?

zadnji? sem enga vidla ko je pripeljal iz gara?ne hi?e, ampak ne tako "oja?an"

:hohoho: Oja?an!!!! :hohoho::bravo:

Glej, on ima "nafriziran" motor! Ima recimo ene (minimalno) 40% ve? konjev... ;)

Sama plastika na avtu ti ne pomaga, avto bo izgledal lep/hud/?porten ampak ?e vedno bo ?el toliko oziroma ?e manj, ?e bo imel 50 kg dodatnih spojlerjev... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,je gledla verjetno na 5.slikici oni "pre?ni stabilizator" ?ez ma?ino,pa je rekla,da je pa? oja?an.... :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

veni, vidi, vici

CX 7 in (CX 9 - je pa za ameri?ki trg), ?koda, ker sta oba bencinarja

 

za RX8 sem pa res pozabila napisati glagol "in nafrizan"

Symon, za tistih dodatnih 50 kg ve?, da gre po?asneje, verjetno tudi ve? ?re, - na to pa sploh nisem pomislila, oz. meni se 50 kg ne zdi veliko...

vsekakor pa ne velja za lita plasti??a, kolikor vem, te?je ko je kolo, avto je bolj stabilen

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za RX8 sem pa res pozabila napisati glagol "in nafrizan"

Symon, za tistih dodatnih 50 kg ve?, da gre po?asneje, verjetno tudi ve? ?re, - na to pa sploh nisem pomislila, oz. meni se 50 kg ne zdi veliko...

verjetno pa ne velja za lita plasti??a, kolikor vem, te?je ko je kolo, avto je bolj "stabilen"

 

Glej, ?e ima? enega potnika ve?, ali se opazi, da gre avto manj? Mogo?e pri dizlu ne ampak pri ?ibkej?ih avth se hitro opazi sploh, ?e ho?e? prehitevati. :blink: Tudi pri mo?nej?ih je tako, le da gredo ?e vedno dovolj hitro jasno.

Lita plati??a je pa dobro, da so ?im la?ja, da se kolo "la?je zavrti". Nisem fizik toda hec je v tem, da morajo biti deli, ki rotirajo na kolesu ?im la?ji, tudi plati??a. Mislim, da ima to tudi nekaj veze z zaviranjem, vztrajnostnimi masami in tako naprej. Saj pravim ne znam dobro razlo?iti te stvari. Ok pustimo to, ker smo off-topic....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsekakor pa ne velja za lita plasti??a, kolikor vem, te?je ko je kolo, avto je bolj stabilen

 

 

Not true..... la?je kot je plati??e bolj?a je lega....ker je obremenitev na amortizerje, podvozje...manj?a..

 

 

torej la?je kot je bolj?e je.... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rahli off topic:

avto rabi moc da premaguje razne upore (zracnega, klanca, vztrajnostnih mas, kotaljenja..itd itd)

No kolesa (platisca) je dobr da so cim lazja ker je upor vztrajnostnih mas manjsi, kar pomeni da lazje pospesuje > cim lazja kolesa tem boljse, pa se to: oblika feltne je tud pomembna- se pravi cim vec teze mora biti pri srediscu feltne, ker je potem vztrajnostni moment feltne manjsi.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.