Skoči na vsebino

Mazda 6 in filter trdnih delcev (DPF)


sdspecy

Priporočeno sporočilo

?ivjo,

 

No, naslov pove ?e vse.

Ali zna kdo povedat, kako naj vem za sigurno, kateri letniki oz. ma?ine pri mazdi 6 imajo DPF filter in katere ne. Sem ?e na netu iskal, pa ni? pametnega na?el, pa tudi tukaj pravite, da menda novej?i.

Lahko bolj natan?no; ali npr. samo 104kw razli?ice motorjev itd?

Npr. ali ima slednja mazda ta filter: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2068462#

Mislim, da jo bom vzel (samo malo bo treba ?e ceno zglihat :P ), pa upam da nima filtra.

Hvala!

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thx!

 

BTW, a za ta nove varjante obstaja pol servisni postopek, ki bi ti odstranu ta filter v celoti?

(govorim za obdobje, ko je avto ?e izven garancije)

 

:bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

No, naslov pove ?e vse.

Ali zna kdo povedat, kako naj vem za sigurno, kateri letniki oz. ma?ine pri mazdi 6 imajo DPF filter in katere ne. Sem ?e na netu iskal, pa ni? pametnega na?el, pa tudi tukaj pravite, da menda novej?i.

Lahko bolj natan?no; ali npr. samo 104kw razli?ice motorjev itd?

Npr. ali ima slednja mazda ta filter: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2068462#

Mislim, da jo bom vzel (samo malo bo treba ?e ceno zglihat :P ), pa upam da nima filtra.

Hvala!

 

lp,

D

 

Ej staari ne vem ne bi jaz tole kupoval tole ma dost ve? kilometrov pomoje kot pa pi?e pa ?e tale trgovec mi je sumljiv ?e ko sem kombi kupoval. cena pa ?e v ?tartu aauuuuu....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej staari ne vem ne bi jaz tole kupoval tole ma dost ve? kilometrov pomoje kot pa pi?e pa ?e tale trgovec mi je sumljiv ?e ko sem kombi kupoval. cena pa ?e v ?tartu aauuuuu....

 

 

Hm,

 

sm jo konkretno pogledu okol in okol.

Tipi?no je zadnji del (odbija? in havba) menjano, pragovi spodi mal polakirani (verjetn kot vsi, zarad kamen?kov), sicer pa je podvozje in ma?ina in suha in solidna, razen intercooler je pokjen spodi - cev (to smo se menl, da bi zamenju z novim). Sicer pa je not malo manj ohranjena kot ona druga z istimi podatki, za 12.300 (pr istemu trgovcu).

Je pa pri oni ma?ina bistveno bolj traktorska, kot pri tej, ko ji mal dvigne? obrate (pol, ko se segreje je pa bolj?). Ta pa je na suho od ?tarta zalaufala brezhibno, tk da na prvi pogled zgleda, da je ohranjena. Z lu?jo sm mal pogledu v drobovje - vse suho. Olje je na 3/4 od zadnjega servisa pri 60.000 (zdaj bo servis na 80.000).

Itak bi jo pa pelu na servis in AMZS, pa da dajo na kompjutr in da ?e oni nardijo pregled - prodajalc je privolil.

VIN je ok.

Tko da, kaj bi ?e blo.

A bi kej pomagal, da po?ljem e-mail tisti lizing hi?i v ITA, pa vpra?am po tej ?asiji o servisih/km?

Al raje re?em na servisu v BTC, ?e lahko vpra?ajo na Dnaj?

 

 

lp,

D

 

PS: aja, za ceno bi se ?e dogovarjal, pomoje more it vsaj za 500 dol + felgne so pa kr opraskane, tk da teh no?em gor (itak ma vulkanizerstvo, pa naj da bol?e)

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm,

 

sm jo konkretno pogledu okol in okol.

Tipi?no je zadnji del (odbija? in havba) menjano, pragovi spodi mal polakirani (verjetn kot vsi, zarad kamen?kov), sicer pa je podvozje in ma?ina in suha in solidna, razen intercooler je pokjen spodi - cev (to smo se menl, da bi zamenju z novim). Sicer pa je not malo manj ohranjena kot ona druga z istimi podatki, za 12.300 (pr istemu trgovcu).

Je pa pri oni ma?ina bistveno bolj traktorska, kot pri tej, ko ji mal dvigne? obrate (pol, ko se segreje je pa bolj?). Ta pa je na suho od ?tarta zalaufala brezhibno, tk da na prvi pogled zgleda, da je ohranjena. Z lu?jo sm mal pogledu v drobovje - vse suho. Olje je na 3/4 od zadnjega servisa pri 60.000 (zdaj bo servis na 80.000).

Itak bi jo pa pelu na servis in AMZS, pa da dajo na kompjutr in da ?e oni nardijo pregled - prodajalc je privolil.

VIN je ok.

Tko da, kaj bi ?e blo.

A bi kej pomagal, da po?ljem e-mail tisti lizing hi?i v ITA, pa vpra?am po tej ?asiji o servisih/km?

Al raje re?em na servisu v BTC, ?e lahko vpra?ajo na Dnaj?

lp,

D

 

PS: aja, za ceno bi se ?e dogovarjal, pomoje more it vsaj za 500 dol + felgne so pa kr opraskane, tk da teh no?em gor (itak ma vulkanizerstvo, pa naj da bol?e)

 

Fora je v tem da se iz ITA ne vozijo pod 100.000 km pravijo od 100.000-120.000. Pol pa kaj ve? kolk jih je imel. Moj kolega je imel eno mazdo samo brez ledra (in pol tudi Bose-a) za ene 11.000 evrov sam sem hotu leder. Tole s km je samo fora kao 05' pa tok mal prevo?enih. ?e ma? ?anso v ITA vpra?aj kako in kaj z avtom bol ve? vpra?at kot pa da bo? pol razo?aran. Kaj pa avtoplus al pa mik iz kopra pomoje majo bolj?e cene. Mogo?e ima kdo od ostalih ?e kaj izku?enj mogo?e alex ki je iz KP.

 

Pa vpra?aj ?e na servis v BTC za na Dunaj samo s tem nimam izku?enj tak da ne vem kaj naj ti svetujem. Jaz sem gledal pri tem v dom?alah enkrat kombi na armaturki se je prav vidlo od ?raufencigerja ko so ven dajal da so ?tevec vrtel nazaj. od takrat naprej mu ne zaupam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.