Skoči na vsebino

Toplotna za??ita ?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni zanima me kako se re?e tej "toplotni" za??iti ki pride zadaj pod plasti?nim pokrovom motorja. Sem ozna?il z rde?o.

zascita-toplotna.jpg

 

Namre? meni so jo predvidevam da kune na?ele. Za?asno jo bom sam malo prekril z ALU toplotnim trakom, ?e bi pa v prihodnjosti menjal me zanima kaj je to in kje to dobim.

 

Hvala

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

kot si rekel... toplotna za??ita ... :)

vidim da te ful moti, js bi pustu kot je...

so pa res tecne te kune... prnas mava js in fotr notr odganjalec in je mir ... zdej sm kupu ?e tretji odganjalec in gre za vikend v mazdico ker se je tja preselila ... mater du? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? sre?o da sem glih doma, pa sem vedno online :rolleyes:

 

Temu se re?e toplotna za??ita izpu?nega kolektorja oz. po angle?ko exhaust manifold heat insulator. Je pa sestavljena iz 3delov, zgornji in 2 spodnja-stranska.

Sem ti poslikal iz EPC-ja ima? katalo?ko ?tevilko dela. Koliko sem na brzino pogledal je cena cca 60?.

 

post-5522-0-94311500-1556894240_thumb.jpg

post-5522-0-71572700-1556894254_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala :D ,.. fora je da je alu trak popustil in sedaj razpada po ko??kih dol,mogo?e mesec pa ne bo ve? za??ite. A mislite da bi kasko uveljavljal ?e je ze za??iten prot divjadi :P ? Morm do agenta sko?it ob priliki.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.