Skoči na vsebino
Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

Hmmm ja, težko bi rekel, da je tole nepričakovano. Čak, da Zoki prebere tale članek  al pa da ga vidijo Bohinjski prebivalci ozkih alpskih dolin.

 

WWW.ZURNAL24.SI

Francozi so naredili prelomno potezo: Od leta 2024 naj bi lastniki SUV modelov plačevali dražje parkiranje.

 

Pri nas ne bo šlo skozi, ker se bodo oglasile razne neprofitne organizacije, razni varuhi itd..., da gre tle čist za diskriminacijo 😄

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sex chat
Napisano
pred 22 urami je Slivka napisal:

Nočni let čez Atlantik. Tišina, zaslišita se dva tiha glasova. 
Moški: "Vsi spijo, dajva zdaj."
Ženski: "Dobro, greva hitro."
Vstaneta, se od tihotapita na WC in se zakleneta.
Ženska: "Ti sedi. Daj kondom..."
Moški: "Na, daj ga gor..."
Ženska: "O, parfum, na vse si mislil..."
Nato se zasliši nekaj vzdihov: "Tooo, ja..., Super, uauu,...,"
Nenadoma se zasliši glas iz zvočnika: "Na nadzorni kameri natanko vidimo kaj počneta. To je na letalu strogo prepovedano. Takoj ugasnita cigarete in snemita kondom iz detektorja dima..."

Bemu @Slivka sm mislu da bo že akcija, pol pa preberem do konca.....

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

Do hiše imam dobrih 100m makadama (župan obljublja skorajšnje asfaltiranje, kar bi bil res skrajni čas), vsako neurje to revščino od ceste še dodatno izjebe in trenutno njeno stanje tule na fotografijah. :(

 

P.S. 3,5km iz centra Kamnika, heh

IMG_20230713_125243.jpg

IMG_20230713_125313.jpg

IMG_20230713_125407.jpg

IMG_20230713_125424.jpg

IMG_20230713_125438.jpg

IMG_20230713_125454.jpg

IMG_20230713_125511.jpg

IMG_20230713_125522.jpg

Človek to ne more verjet. Center, pa taka cesta. Upam, da kmalu zrihtate 👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 25 minutami je Z M A J napisal:

Priporočam, res je odličnega okusa.

Včeraj po službi ponovno na Velenj'cu, noro lep mini izlet. Četara na poti pa itak :)

IMG_20230711_181133.jpg

IMG_20230711_181638.jpg

IMG_20230711_185836.jpg

IMG_20230711_194855.jpg

IMG_20230711_194941.jpg

Ta Velenje pa ni kr tko 👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 38 minutami je Bini napisal:

Se pije kaj coffee.... 🤔😉

16887345643816307567610607199179.jpg

Pije se, ena dalmatinska po kosilo 😊 Zdej pa kot pravjo domačini, za eno urco da ubijem oko😂

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
dne 18. 6. 2023 ob 8:33 je Aless napisal:

Da se malo pohvalim z novo pridobitvijo, ni Mazda je pa lepa vsakodnevna igračka😎😁😁😁

IMG_20230618_083044.jpg

Lepo, pravi mali kino 👍 Še soundbar oz. kak sound sistem, pa zmaga 😉 Obilo užitkov ob gledanju.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 15 urami je Bini napisal:

Tole bodo kar primerne cene za "Škote".....:aaaaa: 

Sem zelo vesel,da živim v cenejših krajih Slovenije....:jupiii:

IMG_20230611_202110.jpg

Kje si to pil tako drago kavico? 😁

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 12 urami je Bini napisal:

Tole bodo kar primerne cene za "Škote".....:aaaaa: 

Sem zelo vesel,da živim v cenejših krajih Slovenije....:jupiii:

IMG_20230611_202110.jpg

Kje maš pa hrano tle, ziher si še kaj pojedel za ta denar 🙂 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 7 urami je Bini napisal:

Poooneeedeljek je tu..... 😊😉

16853367705225954357777863552184.jpg

Novi teden, nove zmage, nove doze kavic 😆

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 16 urami je g.Wankel napisal:

Včeraj smo speljali tradicionalni istrski izlet, 9. SloRoadster sezone. Tradicionalni pa, ker smo s prvim začeli ravno tu na tem forumu pred 11imi leti. Zbrali smo 22 roadsterjev, kar je bilo že kar problematično usmerjati :D Obiskali smo Motovun, jedli v Santa Marini v Vabrigi ter dirkali na gokart stezi pri Poreču (z gokarti seveda) :D

 

IMG_9306.jpg

 

IMG_9313.jpg

 

IMG_9317.jpg

 

IMG_9319.jpg

 

IMG_9330.jpg

 

IMG_9344.jpg

 

IMG_9355.jpg

 

IMG_9364.jpg

 

IMG_9370.jpg

IMG_9379.jpg

IMG_9382.jpg

 

IMG_9384.jpg

 

IMG_9385.jpg

 

IMG_9398.jpg

 

IMG_9406.jpg

 

IMG_9410.jpg

 

IMG_9411.jpg

 

IMG_9413.jpg

 

IMG_9418.jpg

 

IMG_9419.jpg

 

IMG_9424.jpg

 

IMG_9428.jpg

 

IMG_9447.jpg

 

IMG_9458.jpg

 

IMG_9462.jpg

 

IMG_9474.jpg

 

IMG_9480.jpg

Pa še kratki video:

 

 

Ta je pa huda mazda 😊 A je to tista RF neki neki oznaka? 🙂

 

Screenshot 2023-05-29 at 14.18.09.png

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.