Ima nastavek za tablico, ne rabiš tv spredaj....je pa tako, za moje pojme, ce teces tega ne rabis😉....to je kot zunaj gledam mularijo z vsemi zvocniki, gsm in slusalkami med tekom...kr neki....jah sem old school
Sam nisem nikoli uporabljal te vrste "iznajdljivosti" oz. lukenj v zakonu.
Vrtec ima določeno ceno na otroka. Fiksno. Potem so pa socialne olajšave, ki jih glede na premoženjski status krije občina, v občino pa denar pride od občanov (menda že čez pol dohodnine gre občinam, potem glavarina in državnega proračuna, NUSZ, davek od premoženja, ..). Torej gre za to, da se eni občani znajdejo na račun drugih občanov - slednji zaradi prvih plačujejo še več. 😥
Hvala enako, pa nisem imel še leasinga, če že sem vzel kredit. Tko da, k je bil mali v vrtcu, je bil avto moj in mi je šel v premoženje.
pred 16 urami je Bini napisal:
Evo ga, včeraj sem pa opravil izpit iz "curling-a".....
Čestitke. 👏 Kaj to pomeni, da si opravil izpit? Kaj zdaj, si lahko trener, lahko tekmuješ....
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Imel tudi sam, je topa ja 👍
Povezava za deljenje
Deli na druge strani