Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)
pred 21 urami je Janez007 napisal:

Naš Clio, ki bo kmalu dopolnil 12 let, je pri prevoženih 17.274 km naredil tehničnega. Mehanik je po pregledu izjavil"avto je kot nov". :)

 

image.png

image.png

Se mu že vidi, da je kot nov. 👍Pri teh kilometrih že en more biti drugače 😀

pred 16 urami je FuManchu napisal:

Raje vozim star avto, kot novega na fafing, lizing, pušing 🤣

A ni boljš lizing, al pa k mazda ne vem če še ima, brezobrestno financiranje 🙂 

pred 15 urami je skritikrt napisal:

 

Saj to je OK...sam eni grejo čez meje "svoje denarnice",sam da kupi "BMW",in tud če v bistvu ne segne tisti fafing,pušing al "poriving"...in nima ne za servise,ne za pnevmatike,...samo osnovno zavarovanje...in nima,da bi otroku kupil nove copate za v vrtec al pa šolo🥺...

Pa tega ni malo🙄

 

Ja ogromno je takih, morš vedeti, kje so tvoje zmožnosti. A ni neko zlato pravilo, da moraš kupit avto do vrednosti tvoje letne plače 😊

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 5 minutami je TBA napisal:

haha, to sploh ne :D zanima me kaj bojo vse najdl

😆kako to misliš? Sej nimajo kaj najti, avto je nov, olje, filtri, 200€ s popustom pa roka. 😉 Javi pol, kak je šlo 🙂 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 54 minutami je TBA napisal:

Ja

Aha, pol ni skrbi, da ti ne bi fajn zrihtal. Super. 👍

Pred eno uro je scania napisal:

Z dijaki smo predelali ohišje avtomatskega menjalnika in wandlerja v umivalnik. 

IMG_20230224_103241.jpg

IMG_20230224_103237.jpg

Lepo 👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je skritikrt napisal:

Ne,ne...sem že pisal,da mi je dokaj vseeno za porabo,ker sem bolj "živ voznik"...samo toliko,da vidim,kaj je možno...pa še to k je bilo iz ljubljane grede še znosno na AC,izven naselja pa tudi...nazajgrede pa "vse mrtvo"...torej sem lahko vozil "po svoje"....čim manj zaviranj,cim manj gasa,in vseeno dokaj hitra vožnja...čez naselja malenkost nad omejitvijo,izven naselja malenkost pod omejitvijo...ovinki mogoče malce prehitro peljani,da čim več kinetike sabo odneseš itd...pač vse z ciljem čim manjse porabe.

 

Da bi pa nonstop talo peljal...mi je prevelik uzitek vožnja z avtom,da bi se kaj takega lahko zgodilo😂

Kako to, da si se navdušil za cx-5 oz. SUV, da nisi kak drug avto vzel, kak "dirkašk" športnik? 👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 28 minutami je Bini napisal:

Res je na sliki prazna skodelica ampak ne kave....😁😉

Kapučino pol, naj ti bo 😛

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 56 minutami je Bini napisal:

Na koffé ste pa danes čist pozabil... 😊😂😉

16768888463064961828619478841651.jpg

Si lokacijo zamenju, pa si čist pozabu 😆 To pa ni BLOK bar a ne 😁

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Me ubije..... sramezljiv

Danes so krapči na jedilniku ne pizza. 😉 Na pustno soboto nas bo malo več kot ponavadi, cca 25 oseb... 🥂🍻🍖🥩🥯

IMG_20230218_103325.jpg

😮 kaj mate ohcet? 😛 😉 25 nice nice 👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avto za osemdesetletnike ...
Napisano (urejeno)
pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Ta ideja mi je všeč, sem jih ravnokar poklical, pride soliden s SOL opremo okoli 22.000. Samo mini problem - čakalna doba pol leta😔 Ko se človek navduši pri 80-tih, je to lahko problem. 😃

Ni nobene take na zalogi kjerkoli? Da ne bi tolk čakal? 🙁

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avto za osemdesetletnike ...
Napisano
pred 3 urami je Janez007 napisal:

Iščem avto za par star okrog 80 let. Sedaj vozita skoraj 20 let staro Opel Merivo. V glavnem kratke vožnje, sem pa tja pa še kakšna relacija do 50 km.

 

Sam navijam za tole, kar vozim včasih v službi, dovolj visok, ne prevelik, dobra lega na cesti, ugodna poraba. Kakšna ideja za alternativo približno tega cenovnega razreda?

 

WWW.AVTO.NET

Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET HYBRID ELEGANCE ALLGRIP ZALOGA, letnik:2023,24830 EUR :: www.Avto.net ::

 

https://avto-magazin.metropolitan.si/avtomobilski-testi/kratki-test-suzuki-vitara-14-boosterjet-at-allgrip-elegance-top-terenec-med-krizanci/

 

 

 

Super, da pr teh letih še vozijo 👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)
pred 17 minutami je Jest napisal:

 

 

Hahaha ... :D 

Ne, sej te bomo čist razumel, z novim avtom pride še nov telefon 🤪

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.