Zakaj pa negativizem, sej sem skoraj zadel povprečno. To pomeni, da si se po regionalkah vozil in ne po AC - posledica je najnižja možna poraba, ki jo lahko z normalno vožnjo dosežeš. Nič narobe, sam to je bolj izjema kot pravilo, sploh če AC-je uporabljaš. Sej men je tud ratal 3.6 imet na relaciji vrhnika-Ljubljana vse lepo po predpisih.
Seveda je to bolj izjema. Večinoma je mestni.
AC-ja pa na Koroško še ni, tako da drugo kot regionalka ne ostane 😉
Em, glej, sm kmet an s hribu doma, pei ne zastopm lih tanartabl, ki češ zdej s tem povedat: "... ... so ustaši trenutno okupirajo ... ..."
Prvi Ustaši so se borili proti "Turkom" in s tem pravzaprav omejevali njihove napade tudi na naše prednike.
Drugi Ustaši pa so se v času druge svetovne vojne borili proti komunistom. In ker vsi dobro vemo, da zgodovino pišejo zmagovalci, so Ustaši označeni kot kolaboranti in sovražniki, Komunisti pa kot odrešitelji naroda.
Naj te nekaj vprašam:
Na območju Slovenije sta nemški in italijanski okupator med vojno pobil okoli 31.700 Slovencev.
Rdeča armada je povzročila nekaj več kot 5.000 slovenskih žrtev.
Protirevolucionarni tabor, v katerem so zajete vaške straže, četniki in vse tri veje domobranstva, so med vojno zakrivili smrt 4.400 Slovencev.
Zavezniške vojaške enote so predvsem v bombardiranjih pustile skoraj 1.900 žrtev v Sloveniji.
Ustaši so med Slovenskim narodom povzročili 800 smrti v Sloveniji.
Partizansko-revolucionarni tabor (komunisti) je povzročil več kot 24.000 žrtev – med vojno in po njej.
Zdaj mi pa ti povej, kdo je bil večji sovražnik Slovenskega naroda?
Nisem kmet iz hribov.... imam pa prednike.
Ki ti kaj povejo, če jih vprašaš koga so se najbolj bali med WW2.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Ko sem Mazdo prodal, sem gotovino polagal. In pred tem, ko sem HRK položil, da so jih v € dali z novim letom.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani