Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano (urejeno)
pred 6 urami je Slivka napisal:

Zanimivo.

 

Sem šel prav gledat, koliko so me s tem vicem nafarbali in prvo, kar se mi odpre, je tole:

 

 

Zajeta slika.JPG

Haha.

Hibrid je še malo jači

 

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 13 minutami je Slivka napisal:

Kakšna je razlika med Mazdo 2 in slovenskim parlamentom?

 

Slovenski parlament ima več konjev...

Hmmm, naša Mazda2 je imela 102 😉🫣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Poznam primer iz Kopra, ko je banka laganini prodala stanovanje izpod cene, samo, da so dobili svoje noter.

Drži oboje.

 

Ko pride do prodaje, je v želji banke, da proda čim prej in da se pokrije.

 

Ima pa tudi @Boss prav, ker se trudijo vse naredit, da ne pride do tega.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Z M A J napisal:

grem ju3 na novo delovno mesto oz. novemu delodajalcu

Jaz menjuje podobno pogosto.

Sem pa zmes enkrat menjal sredi mesca in sem ugotovil nikoli več.

 

Dejansko izgubiš 1/12 regresa.

Stara firma ti da za polne mesece in nova poračuna za polne mesce. Deljen mesec se preprosto izgubi.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano

A niste ravno desničarji pozivali, da so volitve neveljavne, ker ste bili oškodovani z lažno afero?

 

Upam, da boste/bojo stali za svojim in nemudoma razpisali nove volitve.

 

A je to taisti boomerang?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 16 urami je skritikrt napisal:

Dobro si kupil...Metabojeva paradna disciplina so ravno kotni brusilniki.

Nekdaj mu je bil "on par" FLEX,a od kar je Flex kitajski,lahko samo pozabiš.

Malce za Metabojem je pa Makita.

Če ti denar ni važen,in gledaš le na kvaliteto,vzami Metabo...če pa moraš gledati še na denar vzami Makito.

Za Makito je pa Bosch,Fein itd...ostalo nebi gledal,ker je vedno bolj problem popravilo...ali se ne da pipraviti,ali se ne dobi delov,ali pa so le ti predragi,da bi se popravilo sploh izplačalo.

Včasih sem čislal Millwakue. Po tvojih videjih in po ugotovitvi, da je kitajc lastnik, delam ovinek.

 

Imam raznorazne firme. Z Boschem sem tudi izredno zadovoljen, kar se tiče rezervnih delov. Brez problema dobiš vse in po normalni ceni. Sem si šraufarco obnovil.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jaz pa,iz Južne Koreje 25 dni dni, za Naniwa brusni kamed. Na Havajih je tracking nehal delat. 😅

So ga na naši carini odprli, jim ni bilo jasno kaj si neki cigl naročam.

 

Pa 35 dni, da so iz UK do mene dostavli Benchmade nož. Pa še ni bilo brexit-a. Zmes so ga na carino vozli v Severno Irsko, ker je tam poštno carinsko skladišče. Pa ne pozabit, da ga je naša pošta hotla še v Kozje dostavit.

 

Pošta je ena loterija.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Potem tudi po dravski dolini ne smeš.

 

Groza.

Delajo cesto in sipajo gor grobi lomljenec.

Pilot Sport 5 grejo ok skozi, na Pirelli PZ4, se pa pa pozna na miljone zarez.

 

Pa ni druge, preko morem vsaki dan, vsaj 2x.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je skritikrt napisal:

Ma ni važno kaj pišeš,ker če bi šel pa z Golobom,bo bil pa super in še več,a ne?.

Glej, dal je uverit izjavo. Samo to je problem.

Meni je vseeno s kom se pajdaši.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.