na mopedu res. na emtbju pa 15 ni tolk malo glede na to da je limitiran na max 25km/h. je pa tudi odvisno po kakem terenu se voziš in kolk dolge ture delaš.
nazadnje ko smo šli skupinsko sem naredil 34km, 833m višinske, povprečna 19 km/h
svoj čas sem mel na HTju ki je imel cca 12kg vrjetno je imel manj glede na to da je bil 26'' tud dost višjo povprečno ker sem bil tud dost mlajši in mel manj kil .
Moj HT je 27.5" in ima listed weight 10.0kg.
Za mene je emtb == moped.
So imeli včasih na selu Puche. To je vse isto. Pedala + motor, zdaj je pač električen, prej je bil bencin. Gume imajo tudi isti premer... pa še bi našel kaj vzporednic.
Še tolk sem "neumen", da celo deodorante in spreje vozim na odlagališče in čakam v vrsti, da jih lahko pravilno oddam, ker spadajo med nevarne odpadke.
Zadnje čase se ponavlja ista reč: napaka varnostne blazine. Z dopusta (konec avgusta) je šel takoj na servis, kjer so (med drugim) tudi to urejali, sredi septembra je bila spet ista napaka in zdaj se je spet ponovila...
Za isto napako se ti rok za odpravo napake sešteva. Ne vem več točno kolko, ampak včasih je bilo ca. 45 dni in z odvetnikom nad njih. Morejo dat drugi avto/kupnino (kaj njim ustreza).
Tak da, tudi če imajo kolektivnega, je to tvoj plus.
Optika je bila vcasih zakon sedaj imas pa ze 1Gbps hitrost preko bakrenega kabla...
Tak sem jaz na COAXu.
In lahko predpriva za optiko naprej ostane mrtva na ulici.
dne 12. 12. 2024 ob 19:05 je Z M A J napisal:
V katerem delu točno meni koristi podatek KOLIKO let ima kdo od vas optiko (10 let), jaz sem zgolj pojamral, da koliko to traja in gre v treh fazah. Sicer pa osebno raje počnem kaj drugega kot "ekranski športi", eto zato mi tole nikakor ni bila prioriteta št. 1, če sem povsem iskren. Kam imate pa drugi mi je pa precej vseeno, nikoli nisem bil nevoščljive sorte, želim vam, da ste srečni
Ja divje je. X firma kopa požiralke. Optični kabl tiši GVO (Telekomova podfirma) in potem Telekomov tehnik priklopi.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano (urejeno)
Moj HT je 27.5" in ima listed weight 10.0kg.
Za mene je emtb == moped.
So imeli včasih na selu Puche. To je vse isto. Pedala + motor, zdaj je pač električen, prej je bil bencin. Gume imajo tudi isti premer... pa še bi našel kaj vzporednic.
Popravljeno od godlikePovezava za deljenje
Deli na druge strani