A Avstrijski ekologi niso tako zavedni kot naši, da pustijo gradnjo veternic? Ker pri nas bi postavitev veternice uničila vse od podtalnice do oblakov...
Saj nimamo dosti ustreznih lokacij.
Potrebuje se konstatni enakomerni veter.
Med burjo stojijo.....
Se pa popolnoma strinjam, da bi morali to sami proizvajat.
Ja ampak, ko ti nekdo ONEMOGOČA, da se dejansko kot edini pravilno vključiš in z najmanjšim možnim povečanjem gneče, takrat pa ti mora ODPIHNIT POKROVKO. Klinčevi cestni šerifi in razni DeSUS vozniki, ki so požrli vso pamet tega sveta, a pojma nimajo o predpisih in varnosti v cestnem prometu.
Pred leti je v sobotnem delu pisal urednik avto priloge, kaj ga najbolj moti.
Tudi zapisal je, rivanje ob koncu pasa, ki se ukinja.
Napisal sem jim mail, s povezavo do AVP-ja, kje je razložena zadrga.
Nikoli niso odogovorili, niti objavili nit. Sem pa nehal Delo kupovati potem v kratkem.
Učitelji so boljši in slabši. Enako kot v vseh poklicih.
Če otrok v šoli spi, mu določen del razlage pobegne. Za to ni kriv učitelj. Ko ga inštruktor dribla, pa more aktivno sodelovat. In tisto je 1 na 1 in ne 1 na 26.
Potem pa prideš na faks. Ker si lahko zbran, pa nimaš pojma. Pa iščeš rešene primere pri starejši generaciji, pa obletavaš po vsakem izpitu asistenta.....
pred 58 minutami je skritikrt napisal:
Sem na roditeljskem po tem čist popenil,k jih drkajo,da se piflajo na pamet za oceno,a sploh ne vedo o čem govorijo...pa imajo drag projektor,PC itd...vse pripomočke...pa ne in ne otrokom pokazati in razložiti...
Boga učiteljica.
Potem si tudi ti zatajil, če otroku ob vožnji z trajektom, nisi rekel, to pa je trajekt ali pa peljemo se z trajektom.
A ni to enako? Ona ni pokazala slike trajekta in je kriva, kje je avtorefleksija?
Po učnem načrtu morejo toliko in toliko predelat. Če vsepovsod na široko slikice kaže, ne bo predala znanja, ki bi ga naj v tistem letu.
Ameriški predsednik Donald Trump je zaprosil kongres za 152 milijonov dolarjev (130 milijonov evrov), da bi začeli obnovo znamenitega zapora Alcatraz. Trump želi s tem nadaljevati uresničitev svoje vizije, da bi...
Razen turistične glavne zgradbe, res ostalo propada. Bi lahko obnovili. 😅
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Pacek
Povezava za deljenje
Deli na druge strani