Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Boss napisal:

Aja pa še češnja na tortici.... dobavni rok je 3 do 4 mesece. Haha, sej ne da se mi mudi, ampak vseeno, k da bi ga na luni sestavljali.

Dobavni rok za Giulietto naročeno 2011, 3-4 mesce, prišla po 3.

Dobavni rok za Focusa 3 mesce, ker je poln opreme do 5. Prišel po 2 in še pol mesca na homologacijo zaradi spremembe mašine.

i20n dobavni rok 6-12, prišel po 5.5.

Mondeo 2008 dobavni rok 9, prišel po 8.

 

Tako da imaš čisto ok dobavni rok. Pod 3 je težko, ko se avte naroča.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano (urejeno)
pred 10 urami je Boss napisal:

Pol pa pride naslednji šok - ja če človek misli dat 50+k€ testnega avta pa nima nihče, je verjetnost nakupa dejansko zmanjšana na minimum. Da bom lahko sploh motor sprobal, bom moral to naredit v Kodiaku. Sam to ne bo pravi filing. 

Pa si prišel v moj svet.

 

Motor Giuliette sem samo za to sprobal, ker mi je dal na črno peljat avto od stranke, ki ga je mela na servisu. Podvozja nikakor.

 

Pri Focusu, ne motorja, ne karavana. Samo delovni stroj 5 vratn, ker je imel slabšo mašino je imel pol togo premo in je skakal po ovinkih.

Sem zaupal testom in je prišel ven vrhunskim. S tem da sem bil 3 mesce pošteno na trnih kaj bo izpadlo.

So pa vsaj imeli karavana, malenkost manj opremljenega v salonu.

 

O i20n, pa se raje ne meniva. Ni ga bilo v Sloveniji niti enega.

Res da imajo starši i20 n-Line, samo to ni isto. In tu sem dejansko prva 2 meseca študiral, če ga ne bi prodal naprej. Preprosto je na meji prebavljivosti. Malo se je podvozje vleglo, malo sem se privadil in sva trenutno najboljši par.

 

V glavnem, poglej si rabljene, idi sprobat pod pretvezo nakupa, če bo ok, si ga naroči. Bo treba reskirat. Pa to ti svetujem, kljub temu, da indijanca sam ne bi imel.

Ker ko bo Superb šel, boš imel še manj opcij.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 6 urami je Alex napisal:

Po moje se športa ne moreš nasititi. 

Razen,če ti zdravje ne dopušča več.

Kaj te vem. Generalno se ga ne moreš nasititi, lahko pa se določene discipline. Pač greš prakticirat šport, ki ti trenutno ustreza.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Prešraufal sem dosti kišt. Edino z ventilatorji se nisem rabil bavit.

 

Lahko ga odklopim z lahkoto. Je kabl ki se po plati štuka:

20260214_140600.jpg

 

To je mene zmedlo:

20260214_140607.jpg

 

In ker si bil suveren, sem šel iz druge strani peno pazljivo odstranjevati in našel:

20260214_140936.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano
pred 3 urami je samSimon napisal:

Kje se zatakne? A si že razkopal? Meni grejo tisti žičnati nosilci bolj na živce

 

20260213_075605.jpg

Tukaj vidiš plastični zob.

Žal je ta kovičen na ventilator in ne morem cele te plastike praknit na novega.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano (urejeno)

Sem pogledal. 

Artic 12mm reverse naročim popoldan.

 

+ wire fan clips bom rabil. ker valda ne gre vse gladko

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Imam Cooler Master MA612 Stealth. 

Danes je pojavil ropot iz računalnika. Ustavil sem s prstom ventilator, ki vleče ven in je bila tišina. Sem ga pognal nazaj in dela.

 

To je 120mm fan. Ima kdo kako idejo s čem ga zamenjati. Dejansko je treba biti pozoren, ker je ta "reverse" obrnjen.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pralni stroj
Napisano
pred 43 minutami je Shrek napisal:

Hladilnik je Bosch ali Liebher..

 

Liebher ni delal takega modela.

Bosch je za dosego A++ reševal z ultra debelo izolacijo in je imel na istih merah manjši volumen.

 

Gorenje je imel nek prastari model.

 

Elektrolux je bil identiš A+, AEG pa A++ in ni imel zmanjšanega volumna kot Bosch. Razlika med Elektrolux in AEG drobiž.

In zdaj naj kupim Bosch, pa tudi če gre manj noter, samo da je Bosch?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pralni stroj
Napisano

Jaz imam tudi njihov hladilnik. brez zmrzovalnika ali zmrzovalnega predala.

 

Delal 8 let bp. Težava bla letos. Tak zatesni, da če takoj odpiraš, ga potegneš. za to sem ga imel s tovarniškimi distančniki privijačenega na steno. No prekla plastikq je crknila. 2 novi čakal 2 tedna in olupli me za ca. 35€.

 

Skoraj sem že varit začel, da bi napocal sam skupaj neke "vinkle".

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pralni stroj
Napisano

Sem jih tudi jaz imel, ampak sedaj pri kitajcu grem stran.

 

No me je že prej zmotil sesalec, ki je bil 100% čajniz rebradn.

 

Tudi Bosch me je razočaral. Top pralni stroj, made in Spain, delal preko 10 let. Novi turek rjavi. Na kotih barvo napihne.

Pa ne me basat, zraven stoji AEG sušilni, ki teh težav nima.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.