Pol pa pride naslednji šok - ja če človek misli dat 50+k€ testnega avta pa nima nihče, je verjetnost nakupa dejansko zmanjšana na minimum. Da bom lahko sploh motor sprobal, bom moral to naredit v Kodiaku. Sam to ne bo pravi filing.
Pa si prišel v moj svet.
Motor Giuliette sem samo za to sprobal, ker mi je dal na črno peljat avto od stranke, ki ga je mela na servisu. Podvozja nikakor.
Pri Focusu, ne motorja, ne karavana. Samo delovni stroj 5 vratn, ker je imel slabšo mašino je imel pol togo premo in je skakal po ovinkih.
Sem zaupal testom in je prišel ven vrhunskim. S tem da sem bil 3 mesce pošteno na trnih kaj bo izpadlo.
So pa vsaj imeli karavana, malenkost manj opremljenega v salonu.
O i20n, pa se raje ne meniva. Ni ga bilo v Sloveniji niti enega.
Res da imajo starši i20 n-Line, samo to ni isto. In tu sem dejansko prva 2 meseca študiral, če ga ne bi prodal naprej. Preprosto je na meji prebavljivosti. Malo se je podvozje vleglo, malo sem se privadil in sva trenutno najboljši par.
V glavnem, poglej si rabljene, idi sprobat pod pretvezo nakupa, če bo ok, si ga naroči. Bo treba reskirat. Pa to ti svetujem, kljub temu, da indijanca sam ne bi imel.
Jaz imam tudi njihov hladilnik. brez zmrzovalnika ali zmrzovalnega predala.
Delal 8 let bp. Težava bla letos. Tak zatesni, da če takoj odpiraš, ga potegneš. za to sem ga imel s tovarniškimi distančniki privijačenega na steno. No prekla plastikq je crknila. 2 novi čakal 2 tedna in olupli me za ca. 35€.
Skoraj sem že varit začel, da bi napocal sam skupaj neke "vinkle".
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Jap.
Kupoval sem ga 30 let nazaj v Metroju v Grazu.
Včasih sem imel vse ključavnice njihove.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani