Aha,sepravi ti je anze kompletno zrihtal seata, barcheto ti pa lak tom rihta. Jest sem pa razumel, da ti je seata anze porihtu strihal ga bo pa laktom . To imas vrjetno full kasko na seata?
Seveda obstajajo tudi izjeme, ?e pa potegnemo ?rto jih pa 90% rjavi. Se pa valda pozna ce avto nikoli ni videl nizkih temperatur, snega in soli. Logi?no. Faceliftan model je ze malo bolj zasciten, vendar vseeno. Podn od podna tale pleh pri japoncih...
Naredi reklamacijo. Posljes nazaj v nemcijo na sedez firme in napises razlog reklamacije poleg tega pa prilozis dokazilo o strokovni vgradnji. Ce je res kaj narobe z materialom je reklamacija uspesna in ti vrnejo denar + denar in delo za nove diske katere si moral menjati, ker si jim ATE poslal. Razlog za tresenje naj bi bil kao ta da je napaka v materialu samem, nestrokovna vgradnja ali stekanje celjusti itd. Vsaj tako so meni rekli vsi prodajalci avto delov . Jest bom v kratkem menjal komplet diske in ploscice spredi im zadi ravno z ATE, ker pelko pravi da so kao top of the top in me je prov mal strah da mi nebo kej treslo. Do sedaj mi se ni, nikoli pa imam 275k km prevozenih
Aja imas se 16? Jest te cole nimam serijsko homologirane. Mah ne to nima neke veze, da je kao bolj varno. Pac drzi se samo pravil hitrostnih razredov pa je to to
Hitrostni index je pri zimskih pnevmatikah lahko do 2 razreda manjsi, medtem ko mora na letnih pnevmatikah biti taksen kot imas homologirano oz. lahko je tudi vecji. Glavno da ni manjsi . Kolikor jest vem imas ti isto kot jaz sepravi vse dimenzije so v hitrostnem razredu V razen 215/45/17 so v W. Sepravi sklepam da imas gor zimake 15col in v tem primeru lahko das gor s hitrostnem razredm U (200km/h) ali H (210 km/h) ali pa seveda V in vse kar je nad. To je seveda s strani zakona in se noben kej prevec ne vtika v to razn seveda, ce bog nedaj ne pride ko karambola..
Jup, kljub temu da nakoncu placas se dodatno ksnga jurcka za uvoz avta se nakoncu se vedno bolj splaca it gor po avto, imajo vsaj dosti vec izbire in manj nategunov
Avto serijsko pride z 18 colskimi platisci in zej mislis, da ker ti hoces 16 colske, da ti bojo kr spustil ceno za jurcka. My ass. Jest pa hocem imeti 16ke na zeleznih...a bom zato dobil avto za 1.500e ceneje ? Na zalost bos moral narediti tako, kot ti je predlagal jest in jih sam prodati na avto netu. Mislm a ni to logicna zadeva. Se pa prodajajo feltne z gumam za okoli 400-500? je pa res, da gre to za feltne druge generacije. Ce se ne motim sem enkrat zasledil, da je nekdo prodajala cisto nove feltne zadnje generacije z novimi yokohama gumami za 700?, samo vprasanje ce jih je za toliko prodal.
Torej za punco gledam gume pa se nekako nemorem odlociti ali sava eskimo s3 ali te vase vredestein snowtrack 5 katere hvalite . V istem cenovnem razredu je tudi Falken HS449 in Kumho WinterCraft WP 51. Vsa mnenja so dobrodo?la . Avto je pa clio s katerim se ne dela nekih bajnih kilometrin..Gre se pa za dimenzijo 175/65/R14.
Kar se pa tice mazde 6 prve generacije imam jaz tako zapisano na vratih kot v kartoncku in navodilih.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
ja ce mas ful kasko jih simpl stouces pa reces vandalizem
Povezava za deljenje
Deli na druge strani