Zadnjič mi je bivši sodelavec razložil svoje doźivetje Tesle X. Vglavnem za rabljeno je vzel kredit in odkartal 40k. Računica je bila, da zastonj polni na bližnji brezplačni polnilnici in se kredit prakticno sam odplača.
No zalomila pa se je uporabniška izkušnja, pravi, da je v 3 tednih shujšal za 3 kg🤣. Na hitro mi je razložil glavne probleme:
- nikoli ne veš ali po parkirišče od polnilnice prazno, kljub temu, da to aplikacija sporoča, saj nekateri ta e-mesta pač uporabijo za klasično parkiranje. Se pripelješ tja s prazno baterijo pol pa švicaš kje boš našel drugo in upaš da se zgodba ne ponovi
- ko je bil primoran polniti na avtocestnem bencinskem servisu je čakal 45min in takrat moraš pač iti na kavo. Pravi, da je bilo že samo polnjenje dražje kot gorivo.
- znašel se je v 2 urnem zastoju in se je počutil, kot da je na infuziji ko je gledal kazalnik napolnjenosti baterije
- ker se ni glih najbolj pozanimal je bil razocaran nad dosegom, okoli 250-300km januarja
- kvaliteta izdelave katastrofa za 100k vredno vozilo. V notranjosti slabi materiali, vrata se niso lepo zaprla, zelo glasno v kabini.
No po 3 tednih je imel srečo, da se je našel nekdo in kupil vozilo, on pa je nabavil BMW X5, dizla, in pravi da nikoli več EV.
Kolega je imel id3, stal je več kot Focus moj in je bil totalna šalupa v notranjosti. Minil ekosklad, menjal za novo Teslo 3 (2023). Ta celo izgleda nekak v notranjosti. Tako da obstajajo tudi zadovoljni lastniki.
Poznam avstrijca s Teslo S, kar koli se dela je drago. Ni to čudežno crknil cel motor z menjalnikom in kardanom ter direciali. To je pač blatnik, odbijač.....
Ne glede na kaj, to ni za mene, ko tankam more dišat po bencinu in ne pajtlat ali pa smrdet po delovnih strojih 😎
Saj gotovo bodo to uredili, samo mož je ta čas pešec...
Glej kolega je kupil rabljenega BMw-ja. 2.5 leti.
Doplačal jamstvo. Slovenski avto.
3 mesce za tem zružil diferencial.
Jamstvo ga ni želelo kriti.
Bmw ima samo 2 leti garancije. Pa se je bockat začel. Sem ga ustavil in mu pomagal spisat dopise.
Avto se je popravil. Zdaj ne vem kdo je plačal prodajalec vozila ali jamstvo. V glavnem še prodajalčev zaposleni mu je čestital, da je hitro in dobro izpeljal.
Lovil sem vse zakonske roke in njih upozarjal na vse kar so zamudili. Do tržne nisva rabila potencirat, ker so moji dopisi jih kot izgleda pošteno v stres spravili.
In evo, tudi tu so dnevi tekli, kot pri tvojem nemškem.
Za mene je definicija petrol heada, nekdo ki uživa v vožnji in za kupuje močnejše avte in seveda takšne, kjer je lega na prvem mestu. Vozniško usmerjene, bi bila mogoče lepa sopomenka.
To answer this question we have developed a tool that compiles all the most up-to-date data on CO2 emissions.
Člankov je na tisoče, vsak vzame tistega, ki ga želi. Jaz pa sem pred časom nemškega bral, da proizvodnja električnega naredi tolko co2, kor ICE pri 100000 km. Ne bom zdaj iskal. Zajeli so baje res celotno porizvodnjo...., ni mi jasno od kot ti trdijo samo pal let.
Moti me, ker trkaš na vest, da je bolj ekološko in da je bolj ugodno. Ekološko žal še ni. Ugodno pa nikoli ne bo, ko bomo vsi na elelktriki. Mogoče je zdaj še, ker pač morejo lastniki trpeti s težavami za polnjenje.
In če hočemo okolje in svet rešit, je prihodnost vodik.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano (urejeno)
Kolega je imel id3, stal je več kot Focus moj in je bil totalna šalupa v notranjosti. Minil ekosklad, menjal za novo Teslo 3 (2023). Ta celo izgleda nekak v notranjosti. Tako da obstajajo tudi zadovoljni lastniki.
Poznam avstrijca s Teslo S, kar koli se dela je drago. Ni to čudežno crknil cel motor z menjalnikom in kardanom ter direciali. To je pač blatnik, odbijač.....
Ne glede na kaj, to ni za mene, ko tankam more dišat po bencinu in ne pajtlat ali pa smrdet po delovnih strojih 😎
Popravljeno od godlikePovezava za deljenje
Deli na druge strani