Mogoče pa je ta test sponzoriran, ko si ga prilepil. 😉
Pa mimo grede, to še ni celi test, kje pa je obraba, aquaplaning itd....?
Ma ja, vsak da svoji življenje svojemu proizvajalcu gum v roke.
In tako je tudi prav.
Mogoče pa le pade "dobrim" gumam cena.
Vedno ko sem dobil nadomestni avto s kitajci obutimi, me je bilo strah med vožnjo. Na to sem se samo potrdil mojo domnevo, ko sem preveril kaj piše na gumi.
https://gumenadom.si/ in https://gume-zivic.si/ sem mel zadnjih par nakupov. Gume Živic so bile tudi s poštnino cenejše kot drugje, so sicer iz Velenja, gumenadom lahko prevzameš v LJ.
odpiranje hkrati vseh 4 oken na gumb ključa pri CX-30 ni omogočeno za Evropo, v Ameriki pa menda deluje... Tako da je verjetno tudi odvisno od modela in trga.
Je kdo pogledal Forscan?
Jaz sem tak obšel Slovensko zaporo za auto lock. Zdaj pa dela. Tudi v menijih je....
da motor v prvih 6.000 km popije liter olja, ni kriv voznik - ker prvih 10.000 km se motorja ne obremenjuje in ne priganja v visoke obrate, da se zadeva lepo uteče.
10.000 km utekanja? 🤨
Noro. Da bi 1.5 leta utekal motor. 1.500 - 2000 km max, pol pa bombe.
pred 7 urami je Slivka napisal:
Pa da olje kaplja iz menjalnika tudi ni odvisno od vrste goriva.
To ni kriv Ford. To je kriv proizvajalec menjalnika in motorja.
Tudi mi smo imeli srečo z 1.2 TSi iz Škodine fabrike, tisti iz VW-ja so špricali olje kot da je to Aqualuna.
Lahko pa priznam, da je Fordova mašina mastila na pokrovu verige.
pred 7 urami je Slivka napisal:
Pa tudi glavni računalnik, ki so ga morali menjat, ker je ves čas nekaj prihajal v varnostni način brez da bi našli dejanske napake, tudi ni odvisen od vrste goriva
Verjetno tudi tukaj ni kriv Ford. Ker je računalnik proizvedel proizvajalec motorja.
pred 7 urami je Slivka napisal:
Pa amortizer, ki je spustil olje in so ga menjali v garanciji (!! In na pooblaščenem Fordovem servisu nisem mogel dopovedat, da se take stvari menjajo v paru na osovini in ne samo enega!!
Hmmm če je Ford kaj menjaval podvozje so oni krivi, če je prišlo od donatorja => VAG ne more bit Ford kriv.
Menjava se na minimum. Vedno.
Tudi nam so na 1.2 tsi menjali 1 brizgalno šobo, pa se menja 4. In to pri 11k km.
pred 7 urami je Slivka napisal:
Air-bag ni vezan na vrsto goriva in bi delal težave tudi, če ne bi bil dizel. Peder-bremze ravno tako.
Isto kot pri amortizerjih.
‐--‐-------‐---
In ja, dobro si zgrabil na @Wankel kost, kot sem jaz na tvojo.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Za mene edini relevanten tester
Povezava za deljenje
Deli na druge strani