Skoči na vsebino

asddas

Člani
  • Sporočil

    80
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

Informacija o profilu

  • Spol
    Moški
  • Lokacija
    Ptuj

Dodatne informacije

  • Moj avto
    Mazda6 2.5 G194 AT
  • € Donator:2022

Nedavni obiski profila

2.311 ogledov profila

Dosežki uporabnika asddas

Raziskovalec

Raziskovalec (4/14)

  • Začetnik pogovora Rare
  • Dobro reagiranje Rare
  • Prvi prispevek
  • Sodelovalec Rare
  • Predano Rare

Nedavne značke

49

Ugled

  1. Je ta tip, hvala
  2. Zdravo Eno vprašanje. Meni je od menjave olja v avtomatskem menjalniku na M6 ostal 1 liter. Od kolega sorodnik ima CX30 z avtomatskim menjalnikom G motor, predvidevam da je olje isto tudi za njega in mu lahko dam olje, ki je meni ostalo? Lp
  3. Sem se igral mehanika. Menjal olje v AT, olje motorja in oba filtra zraka.
  4. Včeraj menjal olje samo koliko je steklo skozi čep. Šlo je 3,5 litra.
  5. Kamero dobil. Zdaj pa se bo treba lotiti menjave.
  6. Ok. Se pravi kupim 4l olja in bi moralo biti dovolj če samo čep odvijem?
  7. Sem razmišljaj kaj narediti, samo menjava olja ali odpreti menjalnik in še zamenjati filter. Vemo, da Mazda pravi da ni potrebe po servisu menjalnika in bi v tem oziru bilo čisto ok samo odtočiti olje in doliti novega. Po drugi strani pa če se enkrat lotim, bi najraje naredil komplet vsega, tako da se zaradi tega nagibam k odpiranju menjalnika in "večjem servisu". Olje kolikor sem iskal dobim najugodneje na Misteroil.
  8. Sem našel podatke o momentu. Prilagam jih tukaj, če še kdo potrebuje. Vijak filtra 9-10Nm Vijaki posode 8-10Nm Čep 30-41Nm
  9. Zdravo Moja M6 2.5 ima sedaj 74000km in razmišljam o menjavi olja avtomatskega menjalnika. Pregledal sem že nekaj videov in mi je načeloma jasno kako in kaj. Odstranil bom pokrov in menjal filter. Zanima me kateri filter priporočate, uporabit tesnilo za posodo ali tesnilno maso, s kakšnim momentom privijačit pokrov in čep na pokrovu? Sem pred časom precej tega prebral v Klubu Avtomatski menjalniki ampak sedaj tam več ni nobene vsebine😪
  10. Na ebay-u jo dobiš za dobrih 100€, pride pa iz Kitajske. Tako da je treba še DDV prištet in stroške carinskega postopka. Na Aliexpress pa z vsemi stroški dostavljeno na dom cca. 130€. Je pa oboje OEM kamera.
  11. Počila je leča in je noter prišla umazanija. Tako da sedaj nič več ne vidi. Zamenjal pa bi za drugo enako. Kaj obstaja tudi boljša?
  12. Razmišljam, da bi se lotil menjave sprednje kamere (parkirne kamere) na moji M6. Se je že kdo lotil tega podviga? Gledal sem posnetke na Youtubu kako odstraniti sprednji odbijač in je kar nekaj dela. Je še kje kakšna posebnost? Lp
  13. Zdravo. Ima kdo zadnjo verzijo MZD firmware-a. Mislim da je 74.00.324 Bi prosil za link. Hvala!
  14. asddas

    Moj prvi avto

    Moja Škoda 105L, bele barve, zadnji pogon, zadaj motor. Če je bil sneg, si moral rikverc v hrib 😁
  15. asddas

    Gume

    Jaz imam BFGoodrich G Force Winter 2, 17 colske, sedaj je bila druga sezona. Nimam pripomb, dobro se držijo ceste, oprijem v snegu je super, niso glasne. Ko bo čas za zamenjavo bodo sigurno v ožjem izboru.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.