Skoči na vsebino

Poceni potovanja


DARiAN_M

Priporočeno sporočilo

Je ?e kdo sli?al za to stran? :ne vem:

 

Namre?, sam sem pri?el do te strani naklju?no, in to 1dan po dopustu, ko sem zvedel, da sem svoj dopust prepla?al za polovico kolikor bi lahko dal tukaj! :hudicek::hudicek:

 

Je ?e kdo potoval na ta na?in?

 

Zanima me pa zgolj informativno, za nasledno leto :blush::blush:

 

 

http://www.odklop.com/

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?e kdo sli?al za to stran? :ne vem:

 

Namre?, sam sem pri?el do te strani naklju?no, in to 1dan po dopustu, ko sem zvedel, da sem svoj dopust prepla?al za polovico kolikor bi lahko dal tukaj! :hudicek::hudicek:

 

Je ?e kdo potoval na ta na?in?

 

Zanima me pa zgolj informativno, za nasledno leto :blush::blush:

 

?e nekaj let uveljavljen in preverjen portal :)

 

Le avto mora? imeti do letali?? na Dunaju, Minhnu itd...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor sem zasledil je tudi opcija Ljubljana? :D

Pa je resni?no tok pocen kot je napisano, al je ka?na fora da more? potem za vsako stvar dopla?evati? :blush:

 

toliko je - to je last minute varianta, tako da datumi so vedno fiksni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odklop.si je ze ene 100 let :D

dobre izkusnje, placal samo avio karte iz minhna za kubo, pa se neko turisticno kartico (viza za kubo, ker moras met in je ceneje, ce ti zrihta agencija) in to je blo to

 

lahko kombiniras, cel paket, ali samo avio karte itd

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz z njimi godim v turizem ?e ve? kot 10 let in NIKOLI nobenih te?av, vedno ustre?ljivi, ?e ti ni kaj jasno pokli?e? ti znajo takoj odgovorit, ?e pa ne pa dobi? 100% klic nazaj in vse informacije ki jih potrebuje?.

Ne delajo pa na ke?, vedno jim je treba pla?at na po?t ali pa prek spletnega ban?ni?tva!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.