Skoči na vsebino

Stikalo za vzvratno lu? + kabel


Priporočeno sporočilo

Spo?tovani,

 

vidim, da se je takle preko foruma re?ilo ?e veliko te?av za na?e Mazde.

 

Imam Mazdo 6 (l. 2003) in te?ave s stikalom za rikverc lu?. Po njemu je stekla kislina iz akumulatorja in ga je popolnoma po?rlo. Poleg njega je hin tudi kabel (podalj?ek).

Original deli so dragi (za oboje cca 140EUR). V kopiji pa obstaja samo stikalo, podalj?ek pa ne. No, vsaj kakor je meni znano.

Ima kdo kak?ne informacije ali predlog? Avtoodpadi ve?ina nimajo teh Mazd.

 

Hvala in lep pozdrav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo moras imet sreco, da je vstal z desno nogo...drugace gres praznih rok domov :prstgor:

 

ne ne gre? povnih rok sam prazne denarnice -_-

ne saj ?lovek je na mestu ?e si dokaj normalen do njega jaz sem pri njem ?e zmeraj dobiv vse pa ?e sem kaj po nesre?i preve? uzev mi je brez problema ob vra?ilu tudi denar povrnu tko da nimam kaj ?ez njega povedat :jupiii:

gume flikar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.