Skoči na vsebino

Mazda 6 - radio in prekrivni rolo


Yoko 35

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni foruma?i.

 

Imam dve vpra?anji:

- ali je mo?no vgraditi originalni radio z mp3 playerejem iz mazde 6 letnik 2006 dalje v staro mazdo 6 (letnik 2003)? Ker mi je stari radio zgleda crknil razmi?ljam, da bi si na?el rabljenega ter ga potem vgradil, namesto starega.

 

-ali ima kdo prekrivni rolo za M6 karavan, ki ga ne uporablja ve?? Namre?, rabljeni stane tudi 100? in ve?, meni se to pa? zdi predrago. Pri staremu pa mi je ?el "feder", zato ga no?e ve? naviti v prvotno pozicijo. Popravljal ga ne bi, ker se mi zdi izguba ?asa, pa tudi nisem ve?? teh zadev.

 

Za vse informacije vam bom ve?no hvale?en!

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni foruma?i.

 

Imam dve vpra?anji:

- ali je mo?no vgraditi originalni radio z mp3 playerejem iz mazde 6 letnik 2006 dalje v staro mazdo 6 (letnik 2003)? Ker mi je stari radio zgleda crknil razmi?ljam, da bi si na?el rabljenega ter ga potem vgradil, namesto starega.

 

-ali ima kdo prekrivni rolo za M6 karavan, ki ga ne uporablja ve?? Namre?, rabljeni stane tudi 100? in ve?, meni se to pa? zdi predrago. Pri staremu pa mi je ?el "feder", zato ga no?e ve? naviti v prvotno pozicijo. Popravljal ga ne bi, ker se mi zdi izguba ?asa, pa tudi nisem ve?? teh zadev.

 

Za vse informacije vam bom ve?no hvale?en!

 

lp

 

radio crknil ali samo CD na primer?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

radio crknil ali samo CD na primer?

 

Se opravi?ujem:

 

CD changer se zatika, zato ne morem vstaviti oz. vzeti ven CD-jev. Kot bi se kaj zataknilo. Trenutno imam 1 cd notri in mi ga konstantno (ob zaganjanju avta) posku?a nalo?iti, nato pa ?ez ?as neha. Ima kdo re?ite oz. bi ga znal popraviti?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem:

 

CD changer se zatika, zato ne morem vstaviti oz. vzeti ven CD-jev. Kot bi se kaj zataknilo. Trenutno imam 1 cd notri in mi ga konstantno (ob zaganjanju avta) posku?a nalo?iti, nato pa ?ez ?as neha. Ima kdo re?ite oz. bi ga znal popraviti?

 

lp

 

spra?ujem ker se vgradi xcarlin mp3 player za 60? pa je to to na usb, sd card....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa dobim x-car link za 60?? Ker kolikor poznam, stane zadeva okoli 100? :blink:

 

http://www.ebay.de/itm/Yatour-Car-CD-Musik...=item2ec297bb88

 

ni edini najde? mogo?e ?e ceneje in v nem?iji (ta je na kitajskem)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.