Skoči na vsebino

RABIM POMOC:::NATEGOVANJE PRI NAKUPU VOZILA


Badboy323f

Priporočeno sporočilo

Lp... Imam tezavo .. brt je lansko leto decembra kupil bmwja 318d ki naj bi bil letnik 2008

imel prevozenih 153000.. uvoz iz belgije... od prvega dneva se mu je prizigala napaka na kompletni instalaciji ..

ter izklopila.. pa potem vsake toliko se zopet prizge ter ugasne.. Danes sem peljal avto na cenitev ..fantje ki to obvladajo so odkrili da je avto 2007 letnik ter da ima 253000 km prevozenih... kar to mene zelo moti avto ni bil poceni in potem ga tudi nihce ne odkupi od tebe..... ker ima toliko zgodovinskih skritih napak.. zato sem poklical trznega inspektorja.. ta mi je rekel ce auto nima garancije . lahko samo opravim tozbo zaradi ponarejanja dokumentacije vozila.. ter s tem ce imam predlozene dokaze.. zato prosim za vsako pomoc .. lp hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fant no?em bit pameten ,ampak zvoniti po to?i je prepozno -?al!

Zato pa sam raje kupim avto ki ima 180kkm kot pa kot v tem primeru za 100kkm nazaj zavrtrnih sploh pa se to najve? dogaja pri DAS AUTO znamkah! Pfujjj banda pokvarjena ?vabska!

 

Upam da vam uspe prodat avto vsaj za nekaj ?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.