Skoči na vsebino

626 wagon


ares71

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem imetnikom Mazd

 

V?eraj sem postal lastnik 4 leta stare Mazde 626 Wagon 2.0 DITD. Ker ?e nikoli nisem imel Mazde, vas prosim za ?imve? podatkov (lastnih izku?enj, slabe/dobre stvari...) o tem modelu.

Pred nakupom sem "cincal" med Fiat Mareo Weekend 1.9 JTD, Volvom V-40 in Mazdo 626 2.0 DITD. Moram povedat, da ko sem videl Mazdo, ni bilo ve? dileme, kaj kupit. Nad izgledom, stanjem, in poskusno vo?njo sem bil navdu?en. Avto je res 1. liga.

In ?e podvpra?anje...

Rad bi zamenjal ro?ico menjalnika (je ?e precej zguljena). Mi lahko kdo razlo?i, kako naj to izvedem. V trgovini z avtokozmetiko sem videl v prodaji kar nekaj lu?tnih ro?ic, ne vem pa, kako jo zamenjati!

 

Hvala za nasvete

 

Matej iz MB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ro?ica menjalnika se ?raufa, tako da jo pa? od?raufa?, in lahko namesti? katerokoli od univerzalnih...

 

meni se npr. dopade ro?ka od nove Mazde 3 ali 6, ki ima ?tevilke v kromu... vendar mislim da stane kar ?ez 6 jurjev...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jst sm (bil - se vedno je ostala pri hisi) lastnik 626 sicer z bencinskim motorjem. Nobenega problema v 280.000km Je pa res da je karavan dost grsa kot limuzina.

nakup pameten!

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm (bil - se vedno je ostala pri hisi) lastnik 626 sicer z bencinskim motorjem. Nobenega problema v 280.000km Je pa res da je karavan dost grsa kot limuzina.

nakup pameten!

280 000 km je ?a zvaljala ?zmeden? .....svaka ?ast don filipus.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.