Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • - "Ko umrem, bi rad, da zraven mojega groba postavite WI-FI anteno." - "Ja, dedek, zakaj pa to?" - "Zato, da boste večkrat obiskali moj grob..."
    • Možakar odnese prazne pločevinke v smetnjak, ko pride mimo poštar in prav: - "Ste mel pa lepo fešto, škoda, da nisem bil zraven." - "Boljše zate, da te ni bilo…" - "Zakaj?" - "Smo se igral igrico “kdo sem jaz”. Moški smo se slekli do golega, pokrili z rjuho in jo dvignili samo toliko, da se je videl naš junak. Ženske so pa nato ugibale, kdo je..." - "Ja in…?" - "... tvoje ime je padlo osemkrat..."
    • V bolnišnici izbruhne požar. Priletijo gasilci od blizu in daleč in obilno zalijejo z vodo ter požar uspešno pogasijo. Po požaru stopita pred novinarje poveljnik gasilcev in direktor bolnice. Poveljnik gasilcev začne razlagati: - "Na območju požara se je znašlo sedem oseb. Dvema ni bilo pomoči, pet pa smo jih rešili." Takrat pa direktor bolnice pade v nezavest. Ko pride k sebi, s tresočim glasom vpraša: - "Kako ste jih pet rešili? Pa saj ste gasili Patologijo..."
    • Je šla žena k zdravniku, pa so jo kar popakirali in odpeljali na Urgenco. Pride čez dva dni domov in ji rečem: - "Drugič pa ne hodi nenašminkana..."   Dva dni že ne govori z menoj...
    • - "Kdaj je boljše seksat: zjutraj ali zvečer?" - ”Zjutraj! Boš vsaj vedel, da si tisti dan prvi...”
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.