Skoči na vsebino

Rezervni deli in servis v LJ


Priporočeno sporočilo

Po?asi bom moral mazdico poservisirati in me zanima kje se da dobiti najceneje (mogo?e gama center) homokineti?ni zglob (poka med zavijanjem) :angry: , ter diske in zavorne plo??ice, diski so ?e prvi in jih moram skoraj pod nujno zamenjati, zanima me tudi katere priporo?ate za mazdo oz. katera kombinacija je najbolj?a, prej?njemu avtu je pasala kombinacija bremo+lucas plo??ice. Zdej pa ?e tole, predvsem Ljubljan?ani, poznate kak?nega dobrega po?tenega serviserja, ki se spozna na mazde, no sej enega druga?e imam na Lavrici, ki ga lahko res pohvalim, samo mi je malo dale?, da bi me tja pa nazaj kdo vozil po avto.

 

lp, Grega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Homokineti?ni zglob nese? v FD-Avtodeli v ?rnu?e in ti ga zrihtajo, za pameten denar, pa garancijo ti tudi dajo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

novi homokineti?ni zglob te pride okrog 16k sit, malo pod 17k.Zraven pa ?e dobi? man?eto.To v GMT v MS.Seveda je to ponaredek, je pa izdelano v isti tovarni kot dela original mazda dele.Ne spla?a se ti obnavljati, raje kupi novega.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Originalov tako ali tako ne mislim kupovati, nikoli jih nisem nikoli jih ne bom razen ?e ne bo ponaredka. No super, toliko da vem koliko pride novi, da bom v na?ih trgovinah mal povpra?al, verjetno je pa od Japanparts a ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heeeii...

 

Jst sm po homokineti?nega ?ou tule gor v Zre?e k sosedom u bistvu. Kr jih delajo v Unior Atrasu (al neki takega). Cena je bila 7k sit. Cena za istega je bila v trgovini v LJ okol 27k sit. Zraven dobis mast, man?etno pa ne.

 

Glih sm zele zmontirau nove diske na svoji mx. Cena je bla 12k sit (brez ra?una)...druga?e okol 17k. Plo??ice pa so bile 5k sit... lucasove so bile ponavad okol 7,5k sit.

 

lp

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heeeii...

 

Jst sm po homokineti?nega ?ou tule gor v Zre?e k sosedom u bistvu. Kr jih delajo v Unior Atrasu (al neki takega). Cena je bila 7k sit. Cena za istega je bila v trgovini v LJ okol 27k sit. Zraven dobis mast, man?etno pa ne.

 

Glih sm zele zmontirau nove diske na svoji mx. Cena je bla 12k sit (brez ra?una)...druga?e okol 17k. Plo??ice pa so bile 5k sit... lucasove so bile ponavad okol 7,5k sit.

 

lp

....pod katero blagovno znamko jih pa prodajajo? Se pravi da bi se dal tam gor zrihtat tud zame tele zglobe, ker tole je res poceni, zanima me ?e kvaliteta?

Katere diske si pa namontiral?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Diski so japanparts. Homok. pa je znamke GKN (to je firma ki jih izdeluje...zj sm se spomnu. Poklici gor ce se jih sploh da dobit, ker men je to zrihtu en od znotri) Sam mislim da bi se jih mogl dat drugac tut dobit. Za tvoj avto se tut skor zihr da dobit. Starega sm prnesu pa so mi najdli istga(pasal je od 323 F 1.8 do leta 93 - no tak je mel shranjenega v racunalniku) Sam je biu isti k moj.

 

lp

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

ter diske in zavorne plo??ice, diski so ?e prvi in jih moram skoraj pod nujno zamenjati, zanima me tudi katere priporo?ate za mazdo oz. katera kombinacija je najbolj?a, prej?njemu avtu je pasala kombinacija bremo+lucas plo??ice.

To kombinacijo sem imel na 106ki in moram re?t, da, ?e sem bil sam v avtu sem se ustavil takoj. Nimam pripomb. ?e na tehni?nem, ko sem vpra?al, ?e je vse v redu je rekel, da je in da mi bremze res fajn primejo. B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.