Skoči na vsebino

s ?im razvajate svoja u?esa... ?


KAALman

Priporočeno sporočilo

jaz ve?krat nadomestim "the sonnor sound of the famous V6" z dobro glasbo...

 

malo bom nesramen, in bom dal en spisek gor... ?e se komu da gledat, je to moj najljub?i izbor :P:D

 

aja... fajl, sejv as

mp3.html

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ce ne bi bil avtomobilist bi se ukvrjal z glasbo (kot vecina moje druzine). Igram kitaro (v glasbeni soli pa klavir !??) in kaalman moram rec da mas dober spisek (s tem mislim na Metallico, Iron Maiden in podobne :D)

:bravo: rock on

 

aja se to: zdanje case intenzivno poslusam (in igram) Steve Vai-ja, ki bo cez en mesec spet v LJ :jupiii:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji ?as mi ful pa?e ska punk...recimo Mighty Mighty Bosstones si vrtim ?e kak mesec v avtu...ostalo pa poslu?am ve?ino HC,old school,nekaj malega punka ter seveda dobri stari rock, ob?asno tudi jugo rock.

Bendi-Jimmy Eat World,Avail,The Get Up Kids,Bad Religion...itd,itd. Moja zbirka obsega cca. 250 originalnih CDjev, cca. 100 vinilnih LPjev,kak?nih 50 sedemin?erjev ter okoli 3-4000 tiso? mp3jev.

@kaalman-ti meni mogo?e kdaj spe?i kak pameten mp3 cede??

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAAlman morem re?t da si me kar presenetu s tem spiskom.....

 

Sam fanjje....usi vidim da radi ?agaste tuki gor..... :ouje:

 

Kaj pa ka?na harmonika?? :vesel:

 

?ala mala...recimo moja selekcija za no?no voznjo...po partyju recimo je kak?en dober house...malo umirjen ala Bob Sinclair, al pa kaka bolj divja stvar...malo SKA, Drum'n Base....recimo Asian Dub Fundation.......

 

To je nekako na kratko.... :mi pijemoo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa kr Na slvenskih tleh ostajam in grem na "kak" koncert.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slu?beno si bike security?  :ouje:

 

 

LP dAvid

Noup. Tam so me samo ?klocnli, ker sem moral malo po?ivat(je kdo opzil kaj imam na levi) :bravo::bravo:, potem pa je bila na sporedu atletika :D:D .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe....zlo zlo zlo veliko ?asa techno...nekaj okol 170-180 bpm :jupiii::bravo: ..zdej sm se pa mal smiril tko da mam sva?ta v avtu...?e vedno pa poslu?am na veliko progressivo, pa house, tud komercialn, v Zr?ah je bil prov dober .druga?e mam pa v avtu od r&b-ja pa do mladih dolencev :) :) ...vidm pa da ste tukile ve? ali manj rockerji ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJ ?zmeden? ! Lep pozdrav :rispekt: . I'm back :danzoman: .

90% Metallica :ph34r: (?e 15 let ene in iste stare plate - aja zdaj so empetriji)

Ostalo pa ?e Apocaliptica, Sepultura, G'N'R, Aerosmith, Judas Priest, ...

Ja pa tud kake cro hite pa YU narodnjake...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe....zlo zlo zlo veliko ?asa techno...nekaj okol 170-180 bpm :jupiii::bravo: ..zdej sm se pa mal smiril tko da mam sva?ta v avtu...?e vedno pa poslu?am na veliko progressivo, pa house, tud komercialn, v Zr?ah je bil prov dober .druga?e mam pa v avtu od r&b-ja pa do mladih dolencev :) :) ...vidm pa da ste tukile ve? ali manj rockerji ipd.

Evo jest nisem niti malo metalca...... :jezicek:

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.