Skoči na vsebino

pove?ana poraba


alpi42

Priporočeno sporočilo

Bolj ti??at si ga za?el verjetno :punk: .

 

Pa razen tega kar sem prej rekel je lahko ?e kaj drugega kot npr.: podnapihnjene gume, veter, pove?ana te?a avta, DPF pogosteje regenerira, ?e je bil veliki servis narejen je lahko kaj v povezavi s tem(napa?no olje), potem slaba prebava itd.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

Imam Mazdo5 110cd l.2007 prevo?enih 122000km.Me pa zanima kaj bi bilo lahko narobe, ker se mi je poraba pove?ala za povpre?no 1,5l na 100km na isti relaciji in ob istem na?inu vo?njel.

Lp.

 

?e ima turbino, bo mogo?e ?la turbina, mogo?e se ti bo v kratkem pri?gala opozorilna lu?ka in bo? moral zamenjat ali spucat izpu?ni sistem. Si zamenjal gume in si ?el na ?ir?o dimenzijo in ve?ji presek plati??? Tukaj ima? 1001 spremenljivko, ki lahko vpliva na porabo.

 

PS: Poglej, da ?esa ne vozi? v prtlja?niku. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.