Skoči na vsebino

mazda 6 2004 klima


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Zanima me kako ve?, da ti je crknu kompresor klime.

Danes ko je bilo toliko vro?e zunaj da sem potreboval klimo, je iz re? pihalo toplo, kljub temu da sem temperaturo

nastavil na 15 stopinj. Lani avgusta sem dopolnil plin v sistemu, pa bilo OK.

Ali je mo?no da je plin u?el ?ez zimo.

Kako lahko ugotovim, da je res ?el kompresor klime.

 

Zanima me po va?e, kaj bi lahko bilo.

 

Uro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vsej verjetnosti ti res nekje pu??a. V tem primeru naj ti ob naslednjem polnjenju dodajo barvilo, da boste lahko locirali kje uhaja.

 

Ni re?eno, da ti je crknil kompresor, ker zelo mo?no da ne po?ene kompresorja zato ker je klima "prazna". :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni se tudi to dogaja. samo je problem drug. V motornem prostoru tam kjer so varovalke je rele za klimo in ta mi za?melca in ne vklopi. ravno danes sem ga spet mal spucal. in zdej vklaplja. efekt je pa isti kot da ti klima nebi delovala. vendar se na obratih zazna da kompresor vklopi... o?itno je za to en drug rele. ta ki pa preklopi na hlajenje pa ne da kontakta.

 

tule je blo vse opisano

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...=klimo&st=0

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.